szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

HELL'S KITCHEN: Półfinał Piekielnej kuchni. Kto odpadnie przed wielkim finałem?

Tak nerwowo w Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia jeszcze nie było! W półfinałowym odcinku wielkie emocje coraz mocniej zaczną targać uczestnikami, którzy walczą o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro! Kto ma szansę na finał?

Tagi: Hell's Kitchen, Hell's Kitchen kto wygra, HELL'S KITCHEN półfinał, Wojciech Modest Amaro

HELL'S KITCHEN: Półfinał Piekielnej kuchni. Kto odpadnie przed wielkim finałem?

fot: mat. prasowe

Uczestnicy Piekielnej Kuchni walczą o miejsce w pierwszym finale polskiej edycji kulinarnego show.  Muszą oni udowodnić Wojciechowi Modestowi Amaro, że zasługują na miejsce w finale Hell's Kitchen.

- To jest półfinał Piekielnej Kuchni. Jak usłyszę jakiekolwiek pier... między wami, wywalam kogoś do domu! - zakomunikuje Wojciech Modest Amaro.

Tym razem uczestnicy będą musieli udowodnić, że potrafią gotować nie tylko w restauracji Hell's Kitchen, ale również w terenie. Podzieleni na dwie drużyny: Sylwia Biały i Łukasz Kawaller oraz Kasia Rajkiewicz i Arkadiusz Klimkiewicz, będą serwować dania z grilla. Nie będą to jednak wyłącznie popularne kiełbaski czy skrzydełka, a dania ze składnikami wyznaczonymi przez Wojciecha Modesta Amaro.

Zobacz też HELL'S KITCHEN: Wojciech Modest Amaro będzie gotował dla Baracka Obamy! >>>>

Uczestnicy doskonale zdają sobie sprawę, że nawet najdrobniejsze przewinienie może ich kosztować utratę miejsca w wielkim finale. Oczywiście nie obejdzie się bez kłótni, w końcu w finale pojawi się jedynie trójka uczestników.

Kto trafi do finału pierwszej polskiej edycji Hell's Kitchen? Tego dowiemy się już we wtorek o godzinie 20.05 w Polsacie.

poprzedni
nastepny
Hell's Kitchen 2
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 02.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również