szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

HELL'S KITCHEN: Sylwia Biały, finalistka Piekielnej kuchni wybiegła z restauracji podczas finału!

Uczestniczka Hell's Kitchen opuściła program tuż przed finałem! Sylwia Biały zdjęła fartuch i wyszła z programu tuż przed jego finałem. Co się stało w Piekielnej kuchni, że podjęła taką decyzję? Czy zdecyduje się wziąć udział w finale Hell's Kitchen?

Tagi: Hell's Kitchen, Hell's Kitchen kto wygra, sylwia biały

HELL'S KITCHEN: Finalistka Piekielnej kuchni wybiegła z restauracji podczas finału!

fot: mat. prasowe

Finał pierwszej edycji Hell's Kitchen nie odbędzie się bez niespodzianek. Jedna z uczestniczek opuściła program tuż przed finałem. Zdenerwowana Sylwia Biały powiedziała: Może ja rozwiążę fartuch i wygrajcie sobie wszyscy to sami. Ja też się cieszę. Dziękuję wam wszystkim. Następnie zdjęła fartuch i opuściła program.

Oczywiście natychmiast pojawiły się komentarze pozostałych uczestników Piekielnej kuchni: Aż nie wiem co powiedzieć, Zamurowało mnie, Nie wierzę po prostu, że naprawdę to zrobiła.

Chcę jechać do domu, zakopać się gdzieś tam i koniec - mówiła zapłakana Sylwia. - Ja mam tam pójść i przegrać? Czy mam tam w ogóle nie stawać? - pytała.

Zobacz też HELL'S KITCHEN: Kim jest Sylwia Biały, finalistka Piekielnej Kuchni? >>>>>

W trakcie finałowego odcinka programu dowiemy się co spowodowało, że Sylwia Biały zdecydowała się w ten sposób zachować. Czy wróci do programu i zawalczy o o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro? Dowiemy się w trakcie finałowego odcinka o 20.05 w Polsacie!

poprzedni
nastepny
Hell's Kitchen 2
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 10.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
HELL'S KITCHEN: Kim jest Sylwia Biały, finalistka Piekielnej Kuchni?
HELL'S KITCHEN: Kim jest Sylwia Biały, ...

Sylwia Biały, Łukasz Kawaller i Katarzyna Rajkiewicz są finalistami pierwszej polskiej edycji Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia. Ale tylko jedna osoba wygra 100 tysięcy złotych oraz pracę w Atelier Amaro. Kim jest ...