szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wojciech Modest Amaro piekielnym szefem w Hell's Kitchen

HELL'S KITCHEN: Wojciech Modest Amaro piekielnym szefem!

Wojciech Modest Amaro w roli groźnego szefa. Okazuje się, że Wojciech Modest Amaro, nieco flegmatyczny i powściągliwy w Top Chef, przeszedł prawdziwą metamorfozę i skutecznie straszy zawodników w Hell's Kitchen. Amaro przeklina i nie waha się w ostrych słowach zrugać swoich podopiecznych. Jak wypadł Wojciech Modest Amaro w pierwszym odcinku polskiego Hell's Kitchen?

Tagi: Hell's Kitchen, Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia godzina emisji, hells kichen polsat, wojciech amaro, Wojciech Modest Amaro

HELL'S KITCHEN: Wojciech Modest Amaro piekielnym szefem!

Wojciech Modest Amaro sprawdził się w roli piekielnego szefa

fot: www.polsat.pl

Hell's Kitchen i jego szef Wojciech Modest Amaro budzą postrach już po pierwszym starciu. - To nie jest program dla słabeuszy - obwieszcza producent programu. I rzeczywiście. Zawodnikom trudno skupić się na wykonywaniu zadań, kiedy nad nimi góruje ich szef - Wojciech Modest Amaro i w niewybrednych słowach punktuje wszelkie błędy. Czy Amaro dorówna temperamentem swemu pierwowzorowi Gordonowi Ramseyowi?

14. zawodników, dwie drużyny i 10 tygodni zmagań w piekilenej kuchni. Potrzebne są umiejętności, ale także stalowe nerwy i odporność psychiczna, by wytrzymać presję czasu i sprostać wymaganiom piekielnego szefa Wojciecha Modesta Amaro.

W programie Top Chef, Amaro jawił się jako spokojny, zdystansowany, ale rzeczowy i precyzyjny juror. Potrafił zrugać i skrytykować, ale zachowywał umiar. W Hell's Kitchen konwencja jest nieco inna, toteż Wojciech Modest Amaro nie szczędzi uczestnikom cierpkich słów.

- K... przyszłaś tu postać, poprzyglądać się?; - Przestań kłapać tam z boku, że coś się stało. Mam dla ciebie najlepszą radę - wynocha do domu! Nie jestem k... ślepy wiesz? Pracujesz 168 lat w kuchni i nie umiesz wyfiletować ryby? - to tylko niektóre z tekstów Amaro w pierwszym odcinku Hell's Kitchen. Okazuje się, że juror doskonale wszedł w swoją rolę, a zawodnicy nie będą mieli z nim łatwego życia.

Warto jednak wspomnieć, że główną nagrodą w programie (oprócz 100 tys. złotych) jest praca w Atelier Amaro, stąd Wojciech Modest Amaro działa również w swoim dobrze pojętym interesie.

Kolejne odcinki Hell's Kitchen co wtorek w Polsacie. Powtórki m.in. na Ipla.tv.

Autor: KusyM

Zdjęcia: www.polsat.pl

Publikacja: 09.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...