szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Impreza w domu Natalii Siwiec: Pietrasińska naga w basenie? Kto był gościem Natalii?

Za nami kolejny odcinek Enjoy the view <3 Natalia! Mogliśmy zobaczyć jak Natalia i Mariusz bawią się na parapetówie, którą postanowili zorganizować. Wśród gości zobaczyliśmy m.in. Michała Piróga i Monikę Pietrasińską, która nie obawiała się pokazać swoich wdzięków w basenie!

Tagi: michał piróg, monika pietrasińska, natalia siwiec enjoy the view <3

Enjoy the view <3 Natalia: Natalia Siwiec uprawia seks w kuchni!

fot: Kalbar

Natalia Siwiec w kolejnym odcinku Enjoy the view <3 Natalia udowodniła, że wie jak zorganizować dobrą imprezę! Dzięki seksownemu strojowi francuskiej pokojówki i opakowaniu bitej śmietany negocjacje z Mariuszem zakończyły się sukcesem - w domu miała odbyć się parapetówka!

Podczas gdy panowie wybrali się na bazar, by kupić potrzebne produkty, dziewczyny szykowały się do wieczornej zabawy. Do domu Natalii i Mariusza przyjechał makijażysta i fryzjer gwiazd, Bartek Janusz, którego zadaniem było uczesanie włosów Natalii Siwiec.

Na parapetówce pojawiło się aż 80 osób! Natalia ubrana w biały top i spódniczkę witała się z przyjaciółmi i znajomymi. Wśród nich nie zabrakło Michała Piróga, którego Natalia nazwała swoim prawdziwym przyjacielem i Moniki Pietrasińskiej - znanej m.in. z serialu Miłość na bogato.

Jak to bywa na imprezie nie obyło się bez niespodzianek! Najpierw szczeście odwróciło się od Pati - okazało się, że jedna z dziewczyn przyszła na parapetówkę w identycznej sukience jak ona! Patrycja bardzo się zdenerwowała i szybko zmieniła sukienkę.

To jednak nie koniec - RED postanowił wrzucić Monikę Pietrasińską do basenu! Chciałem zobaczyć czy ma większe piersi niż ja - stwierdził po wszystkim z robrajającą szczerością. Monika pluskała się w basenie w białej koszulce i mogliśmy się przekonać, że jej piersi są faktycznie większe niż REDa.

Kolejny odcinek Enjoy the view <3 Natalia już za tydzień w telewizji VIVA Polska!

Przeczytaj więcej o programie Natalii Siwiec! >>>


Autor: J.M.

Zdjęcia: Kalbar

Publikacja: 09.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...