szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jak jurorzy MasterChefa wspominają spotkanie z Gordonem Ramsayem?

Program MasterChef powróci na antenę TVN już jesienią. Wiadomo, że w jednym z odcinków wystąpi legenda kulinarna - Gordon Ramsay. Jak jurorzy MasterChefa - Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach - wspominają spotkanie z nim?

Tagi: gordon ramsay, Gordon Ramsay masterchef, Magda Gessler, Masterchef

Gordon Ramsay będzie jurorem w kolejnej edycji programu MasterChef

fot: mat. prasowe

Gordon Ramsay - legendarny mistrz kuchni - zgodził się wystąpić w jednym z odcinków polskiej edycji programu MasterChef, którego trzecią edycją będzie można już od września oglądać w TVN. Ramsay wziął już udział w nagraniu, a o spotkaniu z nim opowiedzieli jurorzy programu - Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. Jak polscy mistrzowie wspominają brytyjskiego szefa?

Anna Starmach przyznała, że przed spotkaniem nie mogła zasnąć, tak bardzo stresowała ją świadomość, że za kilka godzin pozna jeden ze swoich największych autorytetów. Z kolei Magda Gessler zażartowała, że chciałaby być w swoich ocenach tak ostra, jak Ramsay, jednak nie ma takiego pozwolenia ze strony władz stacji. Anna Starmach zdradziła również, że jeden z uczestników tak bardzo spodobał się Ramsayowi, że ten zaprosił go do jednej ze swoich restauracji!

Posłuchajcie, co o Gordonie Ramsayu powiedzieli jurorzy MasterChefa!

Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: M.G.

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 16.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również