szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jakub Jonkisz zostaje w X Factor: Cała Góra Barwinków i Trzynasta w Samo Południe odpadli z X Factor!

Z X Factor odpadli kolejni uczestnicy! Po trzymającej w napięciu dogrywce z programem pożegnały się aż dwa zespoły. Na szczęście, dzięki decyzji widzów w X Factor pozostał jeden z faworytów - zachwycający Jakub Jonkisz!

Tagi: jakub jonkisz, x factor, x factor jakub jonkisz, x factor kto odpadł, x factor uczestnicy

Jakub Jonkisz zostaje w X Factor: Cała Góra Barwinków i Trzynasta w Samo Południe odpadli z X Factor!

fot: xfactor.tvn.pl

Dzisiejszy odcinek X Factor wzbudził wielkie emocje! Najpierw z programu odpadł zespół Cała Góra Barwinków, a następnie do dogrywki stanęli Jakub Jonkisz i Trzynasta w Samo Południe. Dla jurorów było to wielkie zaskoczenie - Jakub jest zdecydowanym faworytem programu, a Trzynasta w Samo Południe to zespół, który swoją energią i optymizmem porywał zarówno widzów, jak i jury.

Przy ogłaszaniu wyników emocje były tak wielkie, że Patrycja Kazadi nie mogła ukryć wzruszenia. Łamiącym się głosem przeczytała, że do półfinału przechodzi Jakub Jonkisz. Dzięki temu, Czesław Mozil jako jedyny posiada w swoim domu jurorskim pełny skład, czyli aż 3 uczestników.

Jakub Jonkisz swoimi dzisiejszymi wykonaniami ("When a man loves a woman" i "Jednego serca") jak zawsze zachwycił jury.

Przeczytaj więcej o X Factor >>>

Śpiewasz jak anioł. Fajny, zmęczony, lekko zblazowany anioł. Mnie zależy na Tobie, więc wszystkich proszę o głos na Ciebie, bo jesteś fajną postacią, chociaż ruszasz się jak sprzedawca w Żabce - skomentował jego występ Kuba Wojewódzki.

Nie umiem powiedzieć niczego złego na Twój temat, bo bardzo Cię lubię, nie tylko to jak śpiewasz, ale też Ciebie - przyznała Tatiana Okupnik.

Za tydzień uczestnicy X Factor zmierzą się w półfinale. Trzymacie kciuki za Jakuba Jonkisza? A może macie innego faworyta?

Autor: J.M.

Zdjęcia: xfactor.tvn.pl

Publikacja: 17.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...