szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowe seriale, które będziemy mogli obejrzeć w nadchodzącym sezonie

Jesienna ramówka amerykańskich stacji. Seriale medyczne i science - fiction

Jesień, to czas, kiedy zaczyna się szkoła, a w domach zaczyna się… oglądanie. Stacje telewizyjne prezentują swoje nowe ramówki, w których nie może zabraknąć seriali. Wybraliśmy te, które w tym sezonie zostaną wyemitowane po raz pierwszy. Przyjrzyj się, a może właśnie wśród nich jest Twój typ.  

Tagi: ABC, CBS, Dr House, FOX, Gotowe na wszystko, jesienna ramówka, Lost, NBC, nowe seriale amerykańskie, seriale, the CW, Zagubieni

Jesienna ramówka amerykańskich stacji

fot: sxc.hu

 

 


Seriale medyczne

Emily Owens, M.D. – jest to propozycja przeznaczonej głównie dla młodzieży stacji The CW. Opowiada o losach młodej lekarki, która zaraz po studiach podejmuje pracę w szpitalu. W dzieciństwie była ona ofermą i miała trudności z odnalezieniem się w grupie, co wpłynęło na jej niską samoocenę. Jak zapowiadają twórcy produkcji, serial ma charakter raczej obyczajowy, aniżeli komediowy, choć niezabranie w nim scen, wywołujących śmiech. Jest to typowy przykład serialu proceduralnego, czyli takiego, w którym każdy odcinek stanowi zamkniętą całość.

The Mob Doctor (Moje chłopaki) – pojawi się on w ramówce stacji FOX, która w produkcji tego rodzaju seriali ma już spore tradycje (przez 8 kolejnych sezonów na szklanych ekranach gościł ekscentryczny „Dr House”). Opowiada on o młodej pani chirurg z Chicago, dla której ratowanie ludzkiego życia i dochowanie wierności przysiędze Hipokratesa, nie są priorytetowe. Pracuje on dla mafii, której członkowie są bezlitośni i nie cofną się przed niczym.

The Mindy Project – kolejna „medical drama” wyprodukowana przez amerykańskiego giganta, stację FOX. Serial pokazuje losy ginekolog, Mindy Kaling, która niczym Bridget Jones, próbuje pogodzić życie zawodowe z osobistym, co wychodzi jej dość nieporadnie.

Do no harm – emitowany będzie przez stację NBC. Głównym bohaterem jest genialny neurochirurg, doktor Jason Cole, który zdaje się mieć wszystko, czego lekarzowi w życiu potrzeba – obiecująca karierę, nieodparty urok osobisty i współczucie dla pacjentów. Jest tylko jeden problem, cierpi on na zaburzenia dysocjacyjne tożsamości, czyli inaczej rozdwojenie jaźni.

Seriale science – fiction

Revolution- jest to propozycja stacji NBC. Akcja dzieje się w nieodległej przyszłości, po tym, jak na Ziemi zabrakło prądu. Przestały działać szpitale, ludzie nie mają w domu świateł, ustał transport. Wszyscy powrócili do małych osad, w których po zmroku zamiera życie. Życie głównej bohaterki, a zarazem mieszkanki jednej z takich osad zmienia się diametralnie, gdy policja, oskarżając jej ojca o przyczynienie się do katastrofy elektrycznej, zabija go.

666 Park Avenue – emitowany będzie przez stację ABC. Głównymi bohaterami są właściciele apartament owca na Manhattanie, w którym straszy, a dokładniej pojawiają się tam dziwne i niewytłumaczalne zjawiska. W produkcji tej wystąpią Terry O’Quinn (znany z serialu "Zagubieni") oraz Vanessa Williams (wcześniej grała w "Gotowych na wszystko).

The Arrow – tę produkcję stacji the CW należałoby raczej zaliczyć do gatunku fantasy, aniżeli science fiction. Jest to opowieść o superpohaterze – Zielonej Strzale, a w rolach głównych występują Katie Cassidy i Stephen Amell.

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 28.08.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...