szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Festiwal w Opolu 2013: Joanna Moro znana z serialu Anna German poprowadzi festiwal

OPOLE 2013: Joanna Moro poprowadzi koncert w Opolu!

Joanna Moro, gwiazda serialu TVP1 Anna German, poprowadzi festiwal w Opolu 2013. Podczas imprezy z pewnością usłyszymy największe przeboje Anny German. Czy Joanna Moro odniesie w Opolu podobny sukces jak słynna artystka? Przekonamy się już w połowie czerwca.

Tagi: anna german, anna german joanna moro, anna german serial, joanna moro, joanna moro anna german, joanna moro festiwal w opolu 2013, joanna moro opole 2013, Opole 2013

Joanna Moro z serialu "Anna German" poprowadzi festiwal w Opolu 2013!

Joanna Moro znana z serialu Anna German poprowadzi festiwal w Opolu 2013

fot: WBF

Odkąd Joanna Moro pojawiła się w serialu Anna German, jej kariera wyraźnie nabrała tempa. Aktorka, którą do niedawna kojarzono z kilku ról filmowych i telewizyjnych, teraz nie może opędzić się od ofert. Jedną z nich jest poprowadzenie 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Organizatorzy imprezy uznali, że ze względu na rosnącą popularność zarówno Anny German, jak i samej Joanny Moro, to właśnie ta gwiazda powinna poprowadzić festiwal.

Jak informuje dziennik Fakt, Joanna Moro wstępnie przyjęła propozycję i jest duża szansa, że w połowie czerwca zobaczymy ją na opolskiej scenie. Gdyby tak się stało, aktorka miałaby szansę pójść śladami Anny German, która przed laty sama święciła sukcesy na festiwalu opolskim. W 1964 r. zdobyła drugą nagrodę za Tańczące Eurydyki. Rok później otrzymała pierwszą nagrodę za piosenkę Zakwitnę różą.

Zobacz: Gdzie i kiedy obejrzeć Opole 2013 w telewizji i internecie >>

Oficjalne informacje o tym, czy Joanna Moro będzie prowadzącą podczas tegorocznego festiwalu w Opolu, pojawią się w połowie maja.

50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2013 roku, a transmitować go będzie tradycyjnie TVP 1.

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 05.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
CZESŁAW MOZIL w opałach! TVP pozywa muzyka za szkalowanie festiwalu w Opolu 2013
CZESŁAW MOZIL w opałach! TVP pozywa ...

TVP pozwie Czesława Mozila, za słowa pod adresem organizatorów festiwalu w Opolu 2013. Mozil zarzucił organizatorom opóźnienia, brak profesjonalizmu oraz zasugerował, że w kulisach miało miejsce pijaństwo. TVP odpiera zarzuty i chce ...

OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa z okazji 50-lecia Festiwalu w Opolu!
OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa z okazji ...

Niedzielna Gala Jubileuszowa festiwalu Opole 2013 była koncertem wspomnień. W jego trakcie zobaczyliśmy artystów takich jak: Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Stan Borys, Alicja Majewska czy Jerzy Połomski oraz usłyszeliśmy przeboje Tyle słońca ...