szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Justyna z MIŁOŚCI NA BOGATO zajęła się personal shoppingiem

Justyna z serialu Miłość na bogato na poważnie zajęła się blogosferą i personal shoppingiem. Postanowiła doradzać na zakupach innym kobietom. Jej pierwszą klientką została Marta, matka Izy.

Tagi: blog Justyny Miłość na bogato, justyna miłość na bogato, miłość na bogato, personal shopping

MIŁOŚĆ NA BOGATO 03.10.2013. Co w 6. odcinku serialu Miłość na bogato?

fot: fot. materiały prasowe

W kolejnym odcinku serialu Miłość na bogato sporo się działo! Nowy chłopak Karoliny namawia ją do spróbowania heroiny. Z kolei Iza próbuje zbliżyć się do Przemka, który też jest tancerzem, tak jak ona. Michaela odnosi sukcesy jako instruktorka zumby. Przychodzą do niej takie tłumy, że już nie ma miejsca na sali! Dziewczyna podrywa Nikodema i zaprosiła go do mieszkania Izy i Justyny.

Przeczytaj więcej o serialu Miłość na bogato!

Z kolei Justyna zajęła się personal shoppingiem i założyła blogiem. Jej pierwszą klientką została Marta, mama Izy, która cały czas narzeka na każdą kreację.

Michaela spotyka Monikę na imprezie. Dziewczyna znów jest dla niej złośliwa. Wygląda na to, że to ona ukradła ulotki reklamujące zumbę.

Nowy chłopak Karoliny chce wciągnąć jej brata w handel narkotykami! Jak to się skończy?

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 19.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.