szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Karolina całowała się z tatuażystą w 2. odcinku Miłości na bogato!

Miłość na bogato 2, odcinek 2. za nami! Atmosfera w serialu zrobiła się bardzo gorąca! Monika pokazała Michaeli gdzie jej miejsce, a Karolina całowała się z tatuażystą. Czy to będzie nowa miłość?

Tagi: miłość na bogato, miłość na bogato 2 sezon, miłość na bogato bohaterowie

Karolina całowała się z tatuażystą w 2. odcinku Miłości na bogato!

fot: fot. materiały prasowe

W 2. odcinku serialu Miłość na bogato sporo się działo. Gabron odwiedził Monikę, ale spotkał u niej Janka! Okazało się, że Monika cały czas jest w nim zakochana, co też udowodniła w rozmowie z Michaelą.

Przeczytaj więcej o Miłości na bogato!

Monika pokazała przyrodniej siostrze Izy, gdzie jej miejsce! Rozmawiając z nią w klubie Janka, była bardzo złośliwa i uszczypliwa. Zwróciła uwagę na to, że po Michaeli nie widać, żeby dużo ćwiczyła. Potem przeszła do ataku i dała jej jasno do zrozumienia, żeby przypadkiem nie interesowała się Jankiem!

Karolina była smutna, bo od miesięcy nie mogła znaleźć mężczyzny dla siebie. Na poprawę nastroju postanowiła zrobić sobie nowy tatuaż. w salonie poznała Maksa. Między parą od razu zaiskrzyło i Karolina i Maks zakończyli swoje spotkanie namiętnym pocałunkiem!

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 29.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.