szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Klaudia Halejcio ocenia HELL'S KITCHEN. Wojciech Modest Amaro jest cholerykiem!

Gośćmi Hell's Kitchen będą DJ Adamus i Klaudia Halejcio. Zobaczcie co celebryci sądzą o programie Piekielna kuchnia i jak wypowiadają cię o słynnym Wojciechu Modeście Amaro. Kto porówna polską edycję do amerykańskiej?

Tagi: Hell's Kitchen, Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, HELL'S KITCHEN klaudia halejcio, Wojciech Modest Amaro

Klaudia Halejcio ocenia HELL'S KITCHEN. Wojciech Modest Amaro jest cholerykiem!

fot: mat. prasowe

- W Hell's Kitchen jest naprawdę piekielnie - stwierdziła po wizycie w programie aktorka Klaudia Halejcio, którą zobaczymy w programie już w najbliższy wtorek. Oprócz Halejcio w restauracji pojawi się także DJ Adamus.

- Dotychczas sądziłam, że Wojciech Modest Amaro to uosobienie spokoju, a na planie szybko wyszło, że jest cholerykiem. Biedni uczestnicy, współczuję im, choć nie dziwię się też, że szef Amaro na nich krzyczy i trzyma ich krótko. Zwycięzca będzie pracował w jego restauracji więc to oczywiste, że nie może zatrudnić kogoś, kto może zaniżyć poziom. Poza tym te metody wydają się być skuteczne. Kolacja, którą miałam okazję skosztować, była naprawdę pyszna - zdradza Klaudia Halejcio.

Smakiem potraw serwowanych przez uczestników Hell's Kitchen był także DJ Adamus, który pokusił się nawet o porównanie polskiej i amerykańskiej edycji Piekielnej Kuchni.

- Jeśli miałbym porównać polską edycję Hell's Kitchen do amerykańskiej, to z pewnością jesteśmy lepsi w gotowaniu niż Amerykanie. Potrafimy też wykrzesać z programów tego typu prawdziwe emocje. Mam wrażenie, że w Stanach Zjednoczonych wszystko jest robione na pokaz, a u nas uczestnicy wkładają więcej serca w to co robią. Cieszę się, że miałem okazję przyjrzeć się temu wszystkiemu z bliska i od razu dodam, że dania, które serwowano, wyjątkowo mi smakowały. Byłem zachwycony - podsumował juror programu Twoja twarz brzmi znajomo.

Zobacz też Hell's Kitchen: Amaro wpadł w furię. Uczestnik wyprowadził z równowagi szefa Hell's Kitchen! >>>>

- Wojciech Modest Amaro jest o wiele bardziej sympatyczny niż Gordon Ramsay, a to działa moim zdaniem na plus. Poza tym szef Amaro jest wymagający i bardzo krytyczny jeśli chodzi o uczestników i ich kulinarne dokonania. I taki moim zdaniem powinien być prawdziwy szef kuchni - powiedział DJ Adamus, którego wspólnie z Halejcio będziemy mogli zobaczyć w programie  już w najbliższy wtorek o 20.05 w Polsacie. Macie ochotę zasiąść razem z nami przed telewizorami?

poprzedni
nastepny
20140322_HK_0022
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 25.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również