szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Serial Rodzinka.pl znika z ramówki TVP

KONIEC RODZINKA.PL? Rodzinka.pl znika z anteny TVP!

Serial Rodzinka.pl znika z ramówki TVP. Czy czeka nas ostatni sezon serialu Rodzinka.pl? Czy serial Rodzinka.pl powróci na antenę? Znamy prawdę!

Tagi: maciek musiał, Małgorzata Kożuchowska, rodzinka.pl, rodzinka.pl nowy sezon, tomasz karolak

KONIEC RODZINKA.PL? Rodzinka.pl znika z anteny TVP!

Serial Rodzinka.pl znika z ramówki TVP. Ostatni sezon serialu Rodzinka.pl. Maciej Musiał i Małgorzata Kożuchowska bez pracy! Czy serial Rodzinka.pl powróci na antenę?

Jak donosi Świat Seriali serial Rodzinka.pl znika z anteny TVP. Jest to prawdopodobnie ostatni sezon serialu Rodzinka.pl jaki zobaczymy. Jak donosi magazyn, serial kręcony będzie jeszcze tylko przez dwa tygodnie. Wiosną nie powróci on do ramówki Telewizji Publicznej.

O komentarz poprosiliśmy rzecznika prasowego stacji TVP, Jacka Rakowieckiego. - Ze względu na rytm produkcji oraz obowiązki szkolne młodych aktorów "Rodzinki", musimy robić przerwy w produkcji. Oznacza to, że wiosną 2014 r. kolejnej edycji serialu nie będzie. Chcemy, żeby "Rodzinka" wróciła jesienią. - informuje Rakowiecki.

O swoją pracę nie musi się martwić Tomasz Karolak, który prawdopodobnie dostanie angaż w nowej produkcji stacji. Roboczy tytuł nowego serialu to Baron 24. Co dalej z losami Małgorzaty Kożuchowskiej oraz Maćka Musiała, na razie nie wiadomo. Przypomnijmy, że młody aktor jest aktualnie współprowadzącym programu rozrywkowego Voice of Poland, transmitowanego przez TVP2.

Rodzinka.pl to serial opowiadający historię rodziców (w tych rolach Kożuchowska i Karolak) i ich dzieci. Serial od razu podbił serca widzów w całej Polsce. Niecierpliwie czekamy na dalsze informacje dotyczące serialu.

Autor: kobi

Publikacja: 25.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...