szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kto wystąpi w finale X Factor? Anna Tacikowska, Artem Furman i Marta Bijan w finale X Factor!

Fianał X Factor już za tydzień, a my znamy już skład finałowej trójki! Po odapdnięciu Kuby Jonkisza, w finale zmierzą się Anna Tacikowska, Artem Furman i Marta Bijan! Poznaj szczegóły półfinałowego odcinka X Factor!

Tagi: anna tacikowska x factor, artem furman x factor, finał x factor, kto wystąpi w finale x factor, marta bijan x factor, x factor

Kto wystąpi w finale X Factor? Anna Tacikowska, Artem Furman i Marta Bijan w finale X Factor!

fot: xfactor.tvn.pl

Poznaliśmy już skład finałowej trójki X Factor! Uczestnicy zaśpiewali dziś m.in. piosenki Beatlesów, a największym zaskoczeniem było wykonanie Marty Bijan. Marta zachwyciła jurorów swoim uśmiechem i radosnym, pełnym dziewczęcego wdzięku występem. Również Artem Furman pokazał swoje nowe oblicze, które bardzo spodobało się jurorom - zaśpiewał Beatlesów w dubstepowej aranżacji! Anna Tacikowska jak zawsze poraziła energią, a Kuba Jonkisz, który dziś odpadł z programu, czarował barwą i osobowością.

W finale X Factor Anna Tacikowska, Artem Furman i Marta Bijan będą walczyć o 100 tysięcy złotych i kontrakt z wytwórnią. Po dzisiejszym odcinku faworytami widzów są Artem Furman i Anna Tacikowska - to oni otrzymali najwięcej głosów od widzów i przeszli do kolejnego odcinka bez dogrywki.

Po dogrywce Marty Bijan i Kuby Jonkisza byli świadkami emocjonującego głosowania jurorów. Głos na Kubę oddał Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki, Ewa Farna i Tatiana Okupnik zadecydowali, że to Marta Bijan znajdzie się w finale X Factor. Gratulujemy!

Kto jest waszym faworytem w finale X Factor?

Przeczytaj więcej o X Factor >>>

Autor: J.M.

Zdjęcia: xfactor.tvn.pl

Publikacja: 24.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...