szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Uczestnicy Tańca z gwiazdami w telewizji POLSAT

KTO WYSTĄPI W TAŃCU GWIAZDAMI 2014? Lista nazwisk uczestników Tańca z gwiazdami w Polsacie

Tańczące gwiazdy powracają! Kto wystąpi w nowej edycji Tańca z gwiazdami w telewizji Polsat? Ujawniamy pierwsze nazwiska uczestników Tańca z gwiazdami 2014! Zobacz, kto pojawi się na parkiecie i podda się ocenom jurorów!

Tagi: kto wystąpi w tańcu z gwiazdami, taniec z gwiazdami 2014

KTO WYSTĄPI W TAŃCU GWIAZDAMI 2014? Lista nazwisk uczestników Tańca z gwiazdami w Polscacie

Kto wystąpi w Tańcu z gwiazdami? Jednym z pewniaków jest Rafał Brzozowski

fot: WBF

Nowa edycja Tańca z gwiazdami rusza w marcu 2014 w telewizji Polsat. Kto wystąpi w programie? Znamy już prowadzących, poznaliśmy także pierwsze nazwiska uczestników Tańca z gwiazdami 2014!

Uczestnicy Tańca z gwiazdami 2014

Widzów najbardziej roztańczonego show w Polsce powita zupełnie nowa para prowadzących. Pomimo plotek o zaangażowaniu Huberta Urbańskiego, który prowadził pierwsze edycje TZG w TVN, stacja postawiła jednak na własną gwiazdę - Krzysztofa Ibisza. Asystować będzie mu była tancerka programu z czasów TVN - Anna Głogowska. W jury zasiądzie na pewno także znana z wcześniejszych edycji Beata Tyszkiewicz.

Zobacz: TANIEC Z GWIAZDAMI. Beata Tyszkiewicz w jury nowej edycji! >>>

Powoli poznajemy także uczestników Tańca z gwiazdami 2014. Pierwszą ujawnioną gwiazdą jest Aneta Zając. Aktorka ma już doświadczenie w rozrywkowych programach Polsatu. Zając wystąpiła w III edycji Jak oni śpiewają, gdzie zajęła piąte miejsce. Jest także jedną z gwiazd wielu seriali stacji, m.in. Pierwszej miłości.

Zobacz: TANIEC Z GWIAZDAMI. Znamy prowadzących najnowszą edycję Tańca z Gwiazdami! >>>

Jak informuje Fakt, na parkiecie Tańca z gwiazdami pojawi się także Rafał Brzozowski, autor hitu Tak blisko. Rafał to dopiero 2 drugi uczestnik, o którym mówi się, że ma ogromne szanse. Pozostaje nam teraz czekać na ujawnienie kolejnych 10 nazwisk. Wiemy natomiast, kto na pewno nie będzie tańczył. Jedną z gwiazd, o którą zabiegali producenci show była inna gwiazda stacji ze słoneczkiem - Andrzej Grabowski. Serialowy Ferdek Kiepski odmówił jednak udziału w Tańcu z gwiazdami.

Kto będzie następny? Jakie nazwisko chodzą Wam po głowie?

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 22.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...