szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kuba do Adama: Słuchanie Ciebie jest jak seks z Pinokiem!

Poznaliśmy kolejnych uczestników programu X Factor. Jednym z nich jest Adam Nawara, który usłyszał od Kuby, że słuchanie go jest jak seks z Pinokiem! Czym Adam Nawara zaskoczył Wojewódzkiego i jurorów X Factor?

Tagi: x factor, x factor adam nawara, x factor uczestnicy

Kuba do Adama: Słuchanie Ciebie jest jak seks z Pinokiem!

fot: X Factor Polska (oficjalny fanpage)

Za nami kolejny odcinek X Factor! Poznaliśmy kolejnych uczestników show, a wśród nich Adama Nawarę, który wykonał kawałek AC/DC Shoot me all night long.

Najpierw do Adama podeszła Ewa i w czasie, kiedy chłopak śpiewał zaczęła seksownie tańczyć i wyginać się w rytm muzyki. Jednak Adam pozostawał niewzruszony na jej wdzięki.

Jakie to uczucie być tak bestialsko seksownym? - spytał Adama Kuba. - Słuchanie Ciebie jest takim twardym doświadczeniem, jak seks z Pinokiem. Jest takie radykalne i męskie! - dodał.

Ja nie jestem w ogóle obiektywna! Ja byłam tak blisko, że ja muszę być na tak - powiedziała Ewa, która była wyraźnie pod wrażeniem Nawary.

Jak to jest, że Ewka, seksiara, wije się i klęka przed Tobą, a Ty idziesz od niej i śpiewasz do nas. O co chodzi? - pytała wyraźnie rozbawiona całą sytuacją Tatiana.

To jest totalny profesjonalizm, właśnie o to chodzi! - skomentował Czesław. - Ewa walczy o Ciebie, te cycki wszędzie są a Ty nic! Jesteś profesjonalistą i nie dałeś się skusić. To mi się bardzo podobało - zapewnił.

Ostatecznie Adam Nawara dostał "3 x tak", jedynie Kuba stwierdził, że to nie jego bajka.

Zobacz innych uczestników X Factor >>>

Adama Nawarę zobaczymy w dalszych etapach castingów, a kolejnych uczestników X Factor poznamy już za tydzień w telewizji TVN!

Autor: J.M.

Zdjęcia: X Factor Polska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 22.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również