szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

KUBA WOJEWÓDZKI 21.05.2013: Mela Koteluk i Marcin Tyszka na słynnej kanapie Kuby!

Kuba Wojewódzki w odcinku swojego show z 21 maja 2013 przywita Melę Koteluk i Marcina Tyszkę. Czy wokalistka zaśpiewa, a juror Top Model zdradzi pikantne sekrety branży modowej? Przekonamy się już wkrótce!

Tagi: kuba wojewódzki, kuba wojewódzki 21 maja 2013, kuba wojewódzki 21.05.2013, marcin tyszka, marcin tyszka blogerki, marcin tyszka kuba wojewódzki, Mela Koteluk, mela koteluk czesław mozil, mela koteluk kuba wojewódzki

KUBA WOJEWÓDZKI 21.05.2013: Mela Koteluk i Marcin Tyszka na słynnej kanapie Kuby!

Kuba Wojewódzki

fot: Kuba Wojewódzki (oficjalny fanpage)

Kuba Wojewódzki uwielbia intrygujące, utalentowane piosenkarki, które nie godząc się na kompromisy, podążają własną drogą kariery. Zaproszenie do jego programu Meli Koteluk było zatem tylko kwestią czasu. Mało kto wie, że zobywczyni dwóch Fryderyków 2013 (za Debiut Roku i Artystkę Roku), śpiewała wcześniej w chórkach zespołu Scorpions. Czy Mela da mały popis swoich wokalnych możliwości także w talk-show Kuby Wojewódzkiego?

Drugim gościem Kuby Wojewódzkiego będzie Marcin Tyszka. Światowej sławy fotograf pracował m.in. dla Elle, Marie Claire i Vogue. Swoją medialną karierę rozpoczął jako dziecko w programie 5-10-15, w 2012 roku prowadził z Dawidem Wolińskim show Woli & Tysio na pokładzie, dzisiaj można oglądać go jako jurora Top Model. Zostań modelką.

Marcin Tyszka to osoba, która nie boi się odważnych i budzących kontrowersje wypowiedzi. Czy okaże się godnym przeciwnikiem walki na słowa dla Kuby Wojewódzkiego? Przekonamy się już 21 maja 2013 o godz. 22.30.

Mela Koteluk z dwiema statuetkami Fryderyki 2013! >>

Marcin Tyszka obraża Maff i Jessikę Mercedes! >>

Marcin Tyszka dla Vogue Mexico! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: Kuba Wojewódzki (oficjalny fanpage)

Publikacja: 21.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również