szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Marek Raczkowski i Arkadiusz Jakubik gośćmi Kuby Wojewódzkiego 26 marca 2013

KUBA WOJEWÓDZKI 26 marca 2013. Marek Raczkowski i Arkadiusz Jakubik dziś u Kuby

KUBA WOJEWÓDZKI, wtorek, 26. marca 2013, godz. 22.30 TVN. Dziś gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą rysownik Marek Raczkowski i aktor Arkadiusz Jakubik. Trzej słynni prześmiewcy rzeczywistości będą żartować i szydzić, oczywiście w niewybrednych słowach. Ten odcinek trzeba obejrzeć!

Tagi: kuba wojeówdzki marek raczkowski, kuba wojewodzki, kuba wojewodzki 26 marca goście, kuba wojewódzki 26 marca 2013, kuba wojewódzki 26 marca kto wystąpi, kuba wojewódzki 26.03.2013, kuba wojewódzki arkadiusz jakubik

KUBA WOJEWÓDZKI 26 marca 2013. Marek Raczkowski i Arkadiusz Jakubik dziś u Kuby

Kuba Wojewódzki 26 marca 2013: gośćmi kuby będą Marek Raczkowski i Arkadiusz Jakubik

fot: kuba.tvn.pl

Już dziś, we wtorek 26. marca, w programie Kuba Wojewódzki przezabawni gości - Marek Raczkowski i Arkadiusz Jakubik. Słynny artysta plastyk, malarz, rysownik, plakacista – Marek Raczkowski spotka się na jednej kanapie z reżyserem, scenarzystą i aktorem (znanym m.in. z filmów Dom Zły, Drogówka) Arkadiuszem Jakubikiem. Co wyniknie z tego spotkania? O tym przekonamy się już wieczorem. Można jednak spodziewać się sporej dawki humoru, bo przecież goście Kuby to dwaj znani prześmiewcy rzeczywistości, słynący z absurdalnego poczucia humoru.

Marek Raczkowski od lat tworzy satyryczne rysunki, - niegdyś dla tygodnika Polityka, obecnie w Przekroju. Jest także bohaterem wywiadu-rzeki Książka, którą napisałem, żeby mieć na dziwki i narkotyki. Arkadiusz Jakubik - aktor specjalizujący się w rolach postaci dziwnych, jak zapowiedział go Kuba, zasłynął świetnymi rolami teatralnymi i filmowymi, ostatnio w filmach Wojciecha Smarzowskiego (m.in. . Wesele, Dom Zły, Drogówka). Jest także liderem zespołu Dr Misio, który zagra w programie.

W programie panowie będą "kulturalnie" żartować popalając papierosa, a Arkadiusz Jakubik włoży gumowa maskę z okularami i fryzurą Elvisa Presleya.

PROGRAM KUBA WOJEWÓDZKI we wtorek 26. marca 2013, o 22.30 w TVN

Powtórkę odcinka będzie można obejrzeć na TVN Player.

Autor: JW

Zdjęcia: kuba.tvn.pl

Publikacja: 25.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również