szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kuba Wojewódzki w wersji internetowej

KUBA WOJEWÓDZKI ONLINE: Ciąg dalszy talk show w internecie!

Kuba Wojewódzki online w dłuższej wersji. Słynne show obejrzymy w nowym sezonie w rozszerzonej wersji. Po zakończeniu programu w TVN, widzowie będą mogli obejrzeć ciąg dalszy rozmowy na TVN Player. Tym samym Kuba Wojewódzki online będzie dłuższy niż jego telewizyjna wersja.

Tagi: kuba wojewódzki, kuba wojewódzki dłuższy program, kuba wojewódzki online, kuba wojewódzki tvn player, KUBA WOJEWÓDZKI W INTERNECIE, tvn player kuba wojewódzki

KUBA WOJEWÓDZKI ONLINE: Ciąg dalszy talk show w internecie!

Kuba Wojewódzki online będzie dłuższy o kilkanaście minut

fot: kuba.tvn.pl

Kuba Wojewódzki w rozszerzonej wersji w internecie. Show Kuby Wojewódzkiego będzie miał kontynuację w serwisie TVN Player. Po zakończeniu programu w TVN, widzowie będą mogli obejrzeć niepublikowane fragmenty rozmów w internecie. Czy Kuba Wojewódzki online odniesie sukces?

Wersja internetowa show Wojewódzkiego będzie dłuższa i bogatsza o fragmenty nie publikowanych rozmów w tradycyjnym formacie. Dla przykładu - po pierwszym odcinku, w którym gościli Ivan Komarenko i Jarosław Wałęsa, widzowie w internecie zobaczyli dodatkowe 14 minut show. Zawsze po zakończeniu tradycyjnej telewizyjnej wersji, w serwisie TVN Player pojawi się niejako suplement programu.

Jak donoszą Wirtualnemedia.pl, jeżeli pomysł się sprawdzi, zostanie rozszerzony na inne programy rozrywkowe i seriale TVN.

Autor: mkusy

Zdjęcia: kuba.tvn.pl

Publikacja: 05.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również