szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Luxuria Astaroth w programie Kuby Wojewódzkiego! Luxuria Astaroth zakpiła z Kuby

Luxuria Astaroth była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego i znakomicie postarała się o ty, by było o niej głośno! Seksowna Slowianka z teledysków Donatana zakpiła z Kuby. Dowiedz się, co powiedziała Wojewódzkiemu piękna Astaroth!

Tagi: KIM JEST LUXURIA, Kim jest tajemnicza Luxuria, kuba wojewódzki, luxuria astaroth

Luxuria Astaroth

Luxuria Astaroth do tej pory była znana z teledysków Donatana. To ona seksownie ubijała masło i oblewała się mlekiem w takich hitach jak My, Słowianie czy Nie lubimy robić. Teraz będziemy mogli obejrzeć Luxurię na dużym ekranie - niebawem do kin wchodzi film Obietnica, który jest debiutem 19-latki.

To właśnie tego filmu z udziałem Luxurii dotyczyła ostra wymiana zdań w programie Kuby Wojewódzkiego. Kuba zauważył, że przez cały film, czas, w którym widzimy Luxurię to... jedna minuta! Co odpowiedziała mu nastolatka?

Pracujesz w swoim zawodzie 30 lat i ile pracowałeś na swoje imię. A ja wystąpiłam przez minutę dwadzieścia pięć sekund i wszystkie portale o mnie piszą! Człowieku, rozumiesz ten fenomen?! - odparła Luxuria.

Luxuria Astaroth to pseudonim Kamili Smoguleckiej. Kuba rozmawiał z nią nie tylko o filmie. Pytał dziewczynę o jej mroczny wizerunek i ulubione grzechy główne. Okazuje się, że Astaroth najbardziej lubi lenistwo, a jej życiowym celem jest zarobienie dużej ilości pieniędzy.

Przeczytaj więcej o Luxurii Astaroth >>>

Dziennikarz dostał od celebrytki whisky z jej wizerunkiem - takie samo można kupić przez stronę Luxurii Astaroth.

Autor: J.M.

Publikacja: 19.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Luxuria przeszła na dietę!
Luxuria przeszła na dietę!

Luxuria Astaroth wyraźnie schudła! Kontrowersyjna celebrytka znana z teledysków Donatana, pochwaliła się kolejną sesją zdjęciową. Widać na niej, że Luxuria Astaroth zaczęła pracować nad swoją figurą!

Ubierz się jak Luxuria Astaroth! Ubrania w stylu Luxurii z teledysku My Słowianie i Playboya
Ubierz się jak Luxuria Astaroth! Ubrania ...

Luxuria Astaroth to jedna z najgorętszych postaci polskiego showbiznesu. Po przebojowym teledysku My Słowianie i kontrowersyjnym wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego przyszedł czas na okładkę w Playboyu. Wybraliśmy dla ciebie ubrania, które prezentuje ...