szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Maciej Musiał wystąpi nago w serialu TVP2

MACIEJ MUSIAŁ nago? Aktor rozbierze się w serialu!

Maciej Musiał pojawi się nago na oczach serialowej matki, Małgorzaty Kożuchowskiej. Wszystko zobaczymy w najnowszym sezonie serialu Rodzinka.pl na antenie TVP2. Dlaczego Maciej Musiał zagra nago?

Tagi: Maciej Musiał, maciej musiał aktor, maciej musiał nago, maciej musiał rodzinka.pl, maciej musiał scena rozbierana, nagi maciej musiał, nagi maciej musiał w rodzinka.pl, rodzinka.pl, rodzinka.pl nowy sezon

MACIEJ MUSIAŁ nago? Aktor rozbierze się w serialu!

Maciej Musiał wystąpi nago w Rodzinka.pl

fot: Maciej Musiał (oficjalny fanpage)

Maciej Musiał, jeden z najbardziej popularnych aktorów i prezenterów pojawi się nago... w serialu! Jak donosi portal Swiatseriali.pl, Musiał rozbierze się w serialu Rodzinka.pl.

Mało tego w stroju Adama ujrzą go nie tylko znajomi, ale także... rodzina. W 5. sezonie Rodzinki.pl, Tomek wynajmuje z kolegami mieszkanie, a co za tym idzie wchodzi w dorosły świat. Nie zabraknie oczywiście imprez z rówieśnikami. Na jednej z nich podczas gry w butelkę w tzw. rozbieranego. Niestety serialowy Tomek nie będzie miał szczęścia w grze i będzie musiał wystąpić całkowicie nago. Traf chce, że w trakcie imprezy zjawią się jego rodzice!

Jak zareagują na widok nagiego syna? Ciekawi jesteśmy również, jak zareagują fanki na widok nagiego Macieja Musiała? Czy przysporzy mu to w jeszcze większej popularności?

Autor: mkusy

Zdjęcia: Maciej Musiał (oficjalny fanpage)

Publikacja: 14.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również