szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Młody aktor Maciej Musiał spróbuje pracy w Teatrze Telewizji

MACIEJ MUSIAŁ zagra w teatrze! Aktor wystąpi w sztuce w reżyserii Juliusza Machulskiego!

Przed Maciejem Musiałem, aktorem z serialu Rodzinka.pl nie lada wyzwanie. Młody aktor zadebiutuje w teatrze. Na razie teatrze telewizji, ale zagra u boku takich aktorskich sław jak Marian Opania, Katarzyna Herman i Marta Lipińska. Sztukę Matka Brata Mojego Syna reżyseruje Juliusz Machulski.

Tagi: maciej musial dziewczyna, Maciej Musiał, maciej musiał łukasz jakóbiak, maciej musiał aktor, maciej musiał rodzinka.pl, maciej musiał u juliusza machulskiego, maciej musiał w teatrze, Maciej Musiał zagra w teatrze, maciek musiał

MACIEJ MUSIAŁ zagra w teatrze!  Aktor wystąpi w  sztuce w reżyserii Juliusza Machulskiego!

Maciej Musiał zadebiutuje w Teatrze Telewizji

fot: WBF

Maciej Musiał w komedii w Juliusza Machulskiego? Tak, Musiał zagra w Teatrze Telewizji w sztuce Matka Brata Mojego Syna. Jak określił reżyser: to familijna czarna komedia w dwóch aktach. Akcja dzieje się w luksusowym szpitalu, do którego trafia autor poczytnych powieści - Wincenty Laskus. W trakcie rodzinnych dyskusji przy szpitalnym łóżku, wychodzą na jaw dawne zaszłości, szczegóły dotyczące wzajemnych stosunków w rodzinie Laskusów. W obliczu podbramkowych wydarzeń, spadają maski i rodzina objawia się przed sobą w pełnej, dotychczas skrywanej krasie.

W rolach głównych zobaczymy Martę Lipińska, Katarzynę Herman, Marian Opanię debiutującego w Teatrze TV, Macieja Musiała. Jak sądzicie, czy Maciej wystąpi kiedyś na deskach prawdziwego teatru?

Autor: mkusy

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również