szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kiedy i gdzie zostanie zorganizowany casting do 6. edycji MAM TALENT?

MAM TALENT 6: CASTING ostatniej szansy do szóstej edycji MAM TALENT!

Kolejną, szóstą edycję MAM TALENT będzie można oglądać już jesienią 2013. Obecnie zakończyły się już precastingi do programu. Dla osób, które chciałyby się jeszcze zgłosić, producenci postanowili zorganizować jeszcze jeden, casting ostatniej szansy. Chcesz wiedzieć, gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania?

Tagi: casting do mam talent w warszawie, casting ostatniej szansy do mam talent 6, castingi do mam talent 6, jak się dostać do mam talent, mam talent, mam talent 6, mam talent 6 casting w warszawie, mam talent edycja 6

CASTING ostatniej szansy do MAM TALENT 6!

Chcesz skonfrontować swój talent z opinią Małgorzaty Foremniak, Roberta Kozyry i Agnieszka Chylińska.

fot: Piotr Piwowarski / SE

Już niedługo w Warszawie odbędzie się casting ostatniej szansy do Mam Talent 6. Chciałbyś poznać Roberta Kozyrę, Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak, Marcina Prokopa i Szymona Hołownię? Chcesz skonfrontować swój talent z opinią jury? Przyjedź na ostatni casting do Mam Talent 6!

Kiedy i gdzie odbędzie się casting ostatniej szansy do Mam Talent 6?

Już 8 czerwca 2013 odbędzie się casting ostatniej szansy do szóstej edycji popularnego rozrywkowego show. Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 10.00 w Pałacu Prymasowskim, przy ulicy Senatorskiej w Warszawie.

Jak się przygotować?

Jeżeli wybierasz się na casting do Mam Talent 6 przygotuj maksymalnie dwuminutowy występ. Jeżeli będzie ci też potrzebny podkład muzyczny, nagraj piosenkę w formacie audio na klasycznej płycie CD. Nie zapomnij też o zabraniu ze sobą dowodu osobistego.

Osoby niepełnoletnie powinny przyjść na casting w towarzystwie rodziców lub opiekunów prawnych. Można także przynieść ze sobą pisemną zgodę. Na dokumencie powinny jednak widnieć podpisy obojga opiekunów.

Jak się zgłosić na casting?

Aby zgłosić się na casting ostatniej szansy do Mam Talent 6, wystarczy przyjść do Pałacu Prymasowskiego. Jeżeli nie będziesz mógł stawić się osobiście, możesz też zgłosić swoją kandydaturę przez pocztę lub internet:

  • nagranie ze swoim występem i dane kontaktowe (imię, nazwisko, nazwę grupy, wiek, miejscowość, numer telefonu i adres mailowy) prześlij na adres MAM TALENT!, FremantleMedia Polska, ul Wołodyjowskiego 63, 02-724 Warszawa
  • umieść swoje zgłoszenie w internecie i wyślij link na adres casting@fremantlemedia.pl

Życzymy powodzenia!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Piotr Piwowarski / SE

Publikacja: 16.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MAM TALENT: pierwszy odcinek szóstej edycji!
MAM TALENT: pierwszy odcinek szóstej edycji!

Szósta edycja programu Mam Talent już ruszyła! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku show? Jak w towarzystwie Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak czuł się nowy juror - Agustin Egurrola? Przeczytaj naszą relację!

VI edycja MAM TALENT już wkrótce!
VI edycja MAM TALENT już wkrótce!

W VI edycji programu Mam talent Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska przy stole jurorskim przywitały Agustina Egurrolę. Jak znany choreograf sprawdził się w nowej roli? Przekonamy się już 7 września 2013!

MAM TALENT 2013: niższe pensje jurorów programu! Zobacz ile zarabiają jurorzy MAM TALENT
MAM TALENT 2013: niższe pensje jurorów ...

Oszczędności w Mam Talent! Jurorzy będą musieli zacisnąć pasa! Dostaną mniej pieniędzy! Na obniżkę nie zgodził się tylko Robert Kozyra i prawdopodobnie dlatego pożegnał się z programem. Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak ...