szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MASTERCHEF 10.11.2013: Najlepsi uczestnicy gotowali w Maroko

MASTERCHEF 10.11.2013: Najlepsi uczestnicy gotowali w Maroko. Relacja 11 odcinka!

Masterchef, odcinek 11. relacja online na portalu Glamki.pl w niedzielę, 10.11.2013. Co się wydarzyło w 11. odcinku programu Masterchef? Kto odpadł, a kto przeszedł do kolejnego etapu show? To wszystko w relacji Masterchef online na Glamki.pl

Tagi: Magda Gessler, Masterchef, MASTERCHEF w maroko, masterchef online

MASTERCHEF 10.11.2013: Najlepsi uczestnicy gotowali w Maroko. Relacja 11 odcinka!

MASTERCHEF 10.11.2013: Najlepsi uczestnicy gotowali w Maroko

fot: Facebook

Kolejny emocjonujący odcinek Masterchefa za nami! Na uczestników czekało wiele niespodzianek.  Pierwsza z nich, to szkolenie kulinarne dla uczestników programu w Krynicy Górskiej. Kolejne doświadczenia zdobyte w programie z pewnością przydadzą się w przyszłości kucharzom. Szkolenie poprowadził Grzegorz Olejarka, pracujący między innymi u Gordona Ramseya.

Zobacz też --> MASTERCHEF 29.09.2013. Kto opuścił czwarty odcinek programu, a kto zaskoczył jurorów?

Kolejna niespodzianka to zadanie, aby przygotować swoją popisową potrawę. Uczestnicy wietrzyli w tym zadaniu podstęp i jak się okazało mieli rację.  Po wybraniu składników ze spiżarni okazało się, że jury pozamieniało stanowiska uczestnikom i otrzymali składniki osoby ze stanowiska obok. Osoba, która nie poradziła sobie z zadaniem musiała opuścić program i był to Leszek.

Najlepsza piątka otrzymała ogromną nagrodę, a był to wyjazd do Maroko! Tam uczestnicy gotowali lokalne potrawy i odkrywali smaki marokańskiej kuchni. Przewodniczką była popularyzatorka tamtejszej kultury i kuchni, autorka książek kucharskich i  blogerka.

Zobacz też --> MASTERCHEF: MICHEL MORAN juror MasteChefa na spotkaniu w Empiku 28.09.2013

Zdecydowana większość kandydatów, którzy pozostali w programie reprezentuje naprawdę duży talent kulinarny, wpadek w tym odcinku było bardzo mało! My z niecierpliwością czekamy na kolejny odcinek i nowe wyzwania dla uczestników programu!

Autor: MT

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 10.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również