szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MASTERCHEF 13.10.2013: Uczestnicy gotują dla dyplomatów

MASTERCHEF 13.10.2013: Uczestnicy gotują dla dyplomatów. Relacja 7. odcinka!

W ostatnim odcinku uczestników programu Masterchef czekało nie lada wyzwanie. Ich gośćmi stali się dyplomaci z trzech ambasad, których goszczono na uroczystym lunchu. Zobaczcie, która drużyna okazała się najlepsza, a która odniosła porażkę! Mamy dla Was relację odcinka 13.10.2013!

Tagi: Magda Gessler, Masterchef, MASTERCHEF 13.10.2013, masterchef online

MASTERCHEF: Co się wydarzyło w drugim odcinku nowego sezonu? Relacja 2. odcinka!

MASTERCHEF: Co się wydarzyło podczas castingów? Kto otrzymał słynny fartuch?

fot: Facebook

Kolejny odcinek słynnego kulinarnego show Masterchef za nami. Na uczestników czekało kolejne trudne zadanie. Po raz kolejny w programie  kucharze zostali podzieleni na dwie, rywalizujące ze sobą drużyny.

W Ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie uczestników  podzielono zostaną na dwie drużyny. Zadaniem każdej z nich było przygotowanie eleganckiego lunchu dla dyplomatów z trzech ambasad: Grecji, Meksyku i Belgii. W uroczystym obiedzie wzięli udział również członkowie ich rodzin i przyjaciele. Uczestnicy zaserwowali trzy dania: przystawkę, danie główne i deser. Oczywiście konkurencja ta została utrudniona - każda z potraw musiała pochodzić z kraju, który reprezentuje dany ambasador.

Zobacz też --> MASTERCHEF 29.09.2013. Kto opuścił czwarty odcinek programu, a kto zaskoczył jurorów?

To zadanie wygrała drużyna czerwonych pod kierownictwem Agaty. Przed przegraną drużyną kolejne zadanie. Mieli zrobić perfekcyjny suflet, jako pierwszy zadanie przed czasem wykonał Charles.

Zobacz też --> MASTERCHEF: MICHEL MORAN juror MasteChefa na spotkaniu w Empiku 28.09.2013

Z programem tym razem musiał się pożegnać Jarek. My z niecierpliwością czekamy na kolejny odcinek i nowe wyzwania dla uczestników programu!

Autor: MT

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 13.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również