szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MASTERCHEF 22.09.2013. Jakie było pierwsze zadanie dla finałowej czternastki?

MASTERCHEF 22.09.2013. Jakie było pierwsze zadanie dla finałowej czternastki? Relacja 3. odcinka!

Kolejny, trzeci już odcinek za nami. Finałowa czternastka weszła do kuchni Masterchefa i przed nimi pierwsze poważne zadanie. Zobaczcie kto poradził sobie najlepiej, a kto musiał opuścić program. Mamy dla Was relację 3. odcinka!

Tagi: Basia Ritz, finałowa czternastka drugiej edycji, Masterchef, masterchef 22.09.2013, masterchef online

MASTERCHEF 22.09.2013. Jakie było pierwsze zadanie dla finałowej czternastki? Relacja odcinka!

MASTERCHEF 22.09.2013. Jakie było pierwsze zadanie dla finałowej czternastki?

fot: Facebook

Kolejny odcinek programu Masterchef za nami. Dzięki castingom jury wyłoniło czternastu uczestników, którzy zmierzą się z kolejnymi zadaniami. Gościem specjalnym odcinka była Basia Ritz, zwyciężczyni pierwszej edycji i autorka własnej książki kucharskiej.

Zobacz też --> MAFFASHION świętuje swoje urodziny. Zobaczmy jak zmieniła się od początku prowadzenia bloga!

W programie skończyła się już zabawa i rozpoczęła się rywalizacja. Pierwszym zadaniem dla finałowej czternastki jest tzw. Mystery box, w którym ukryty jest jeden produkt, mający być podstawą dań przygotowanych przez uczestników. Tym razem był to kurczak z pióropuszem. Jak się okazało pomysł na pierwsze zadania pochodzi od gościa specjalnego czyli Basi Ritz.

Zobacz też --> Gwyneth Paltrow w białej sukni od Lanvin. Stylizacja aktorki to HIT czy KIT?

Pani naukowiec zdecydowała się na roladki z kurczaka, które znalazły się wśród trzech najlepszych dań. Jeden z najstarszych uczestników, który sam siebie określa dinozaurem był zachwycony produktem, z którego powstawało danie i jak się okazało jego zapał się opłacił i przeszedł do dalszej edycji.

Wśród najgorszych dań znalazł się kurczak po jamajsku, roladki z piersi z kurczaka podane na makaronie i kurczak w kilku smakach. Fartuch w tym odcinku musiała oddać Hania, która niedawno straciła mamę i jak się okazuje zamierza wydać książkę kucharską z jej przepisami.

Autor najlepszego dania do następnej konkurencji wybrał główny produkt, którym były małże, a konkretnie popularne przegrzebki. W tej konkurencji najlepszy okazał się Leszek, a program opuściła kolejna uczestniczka - Ewelina.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny emocjonujący odcinek!

Autor: MT

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 22.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...