szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MASTERCHEF 29.09.2013. Kto opuścił czwarty odcinek programu?

MASTERCHEF 29.09.2013. Kto opuścił czwarty odcinek programu, a kto zaskoczył jurorów?

Masterchef, odcinek 4. relacja online na portalu Glamki.pl w niedzielę, 29.09.2013. Co się wydarzyło w 4. odcinku programu Masterchef? Kto odpadł, a kto przeszedł do kolejnego etapu show? To wszstko w relacji Masterchef online na Glamki.pl.

Tagi: Magda Gessler, Masterchef, MASTERCHEF 29.09.2013, masterchef online

MASTERCHEF: Co się wydarzyło w drugim odcinku nowego sezonu? Relacja 2. odcinka!

MASTERCHEF: Co się wydarzyło podczas castingów? Kto otrzymał słynny fartuch?

fot: Facebook

W ostatnim odcinku uczestników po raz pierwszy czekało zadanie plenerowe. Zostali podzieleni na dwie drużyny: czerwoną i niebieską. A ich zadaniem było przygotowanie, na Rynku Głównym w Krakowie, przyjęcia urodzinowego dla 150 dzieci.

Drużyna czerwonych zdecydowała się upiec pizzę, a na deser pojawiły się ciasteczka czekoladowe. Drużyną niebieskich kierował Krzysztof Wodnicki znany już jako dinozaur, który wymyślił nagetsy, a na deser naleśniki z serkiem mascarpone i owocami.

To grupa dzieci tym razem miała zdecydować, która drużyna wykonała zadanie najlepiej. I w tej konkurencji bezkonkurencyjni byli czerwoni, a w nagrodę nie musieli brać udziału w kolejnym wyzwaniu.

Następnym etapem był test wiedzy, podczas którego zagrożeni uczestnicy musieli rozpoznać jak największą ilość produktów pochodzących z całego świata. Najlepsze w tej konkurencji okazały się kobiety. Większość kucharzy poległa w tej konkurencji myląc pietruszkę z pasternakiem.

W tym odcinku program opuścił Adam, który nie odgadł żadnego składnika i musiał oddać fartuch.

Zdecydowana większość kandydatów, którzy pozostali w programie reprezentuje naprawdę duży talent kulinarny, wpadek w tym odcinku było bardzo mało! My z niecierpliwością czekamy na kolejny odcinek i nowe wyzwania dla uczestników programu!


Autor: MT

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 29.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również