szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MASTERCHEF: Kolejny odcinek drugiej edycji co się wydarzyło?

MASTERCHEF: Co się wydarzyło w drugim odcinku nowego sezonu? Relacja 2. odcinka!

Trwają kolejne castingi do programu Masterchef. Czym w drugim odcinku zaskoczą nas uczestnicy? Kto zje wiewiórkę, a kto przygotuje mięsnego kraba dowiecie się po przeczytaniu relacji  z drugiego odcinka programu!

Tagi: Masterchef, Masterchef druga edycja, MASTERCHEF drugi odcinek, masterchef online, MasterChef TVN

MASTERCHEF: Co się wydarzyło w drugim odcinku nowego sezonu? Relacja 2. odcinka!

MASTERCHEF: Co się wydarzyło podczas castingów? Kto otrzymał słynny fartuch?

fot: Facebook

W pierwszym odcinku poznaliśmy już kilkoro uczestników programu Masterchef, którym udało się trafić w gusta kulinarne jurorów i zdobyć fartuch będący przepustką do dalszego etapu. Nie zabrakło egzotycznych dań, pojawił się m.in krokodyl, który stał się niemałą sensacją. W dzisiejszym odcinku obok tradycyjnych dań, które podbiły serca jury, pojawiło się kilka oryginalnych, a nawet kontrowersyjnych potraw.

Zobacz też --> MASTERCHEF: Co się wydarzyło w pierwszym odcinku nowego sezonu? Relacja 1. odcinka!

Do programu jury przyjęło kolejnego obcokrajowca, tym razem serca prowadzących podbił Kanadyjczyk mieszkający w Kielcach. Przygotował łososia w zalewie z pomarańczy i syropu klonowego.

Kolejnym uczestnikiem, który zasłużył na szczególną uwagę był model, któremu znudziły się już podróże po całym świecie i chciałby realizować się jako kucharz, jego pierożki okazały się strzałem w dziesiątkę i zagwarantowały m,u udział w dalszej części programu.

Oczywiście nie mogło zabraknąć emocjonalnych momentów, jedna z uczestniczek pojawiła się w programie w dzień, w którym straciła mamę. Jednak mimo stresującej sytuacji udało jej się zdobyć słynnego fartucha.

Zobacz też --> KUCHENNE REWOLUCJE: pierwszy odcinek nowej serii. Co się stało U PRZYJACIÓŁ?

Zdecydowana większość kandydatów zaprezentowała naprawdę duży talent kulinarny, wpadek w tym odcinku było bardzo mało, co świadczy o dużej świadomości osób zgłaszających się do programu. Uczestnicy prezentują coraz wyższy poziom, a my już nie możemy doczekać się kolejnego etapu z trudnymi zadaniami, z którymi będą mierzyć się kucharze!

Autor: MT

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 08.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również