szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MASTERCHEF: Pierwszy odcinek drugiej edycji co się wydarzyło?

MASTERCHEF: Co się wydarzyło w pierwszym odcinku nowego sezonu? Relacja 1. odcinka!

Pierwszy odcinek drugiej edycji programu Masterchef za nami. Co się wydarzyło w pierwszym odcinku? Jaka była reakcja jury na najdziwniejsze potrawy? Przeczytajcie koniecznie relacje pierwszego odcinka!

Tagi: Magda Gessler, Masterchef, masterchef online, masterchef pierwszy odcinek, MasterChef TVN

Jury programu MasterChef - Anna Starmach, Michel Moran i Magda Gessler

fot: Materiały prasowe TVN

Pierwsza edycja programu Masterchef cieszyła się ogromną popularnością, tym razem nie mogło być inaczej. Na wszystkich fanów kulinarnego show, którzy zasiedli o 20.00 przed telewizorami czekały oryginalne potrawy przygotowane i zaserwowane jurorom przez uczestników, którzy marzą o znalezieniu się wśród finałowe 14.

W pierwszym odcinku programu poznaliśmy grono uczestników, którzy prezentowali swoje autorskie potrawy. Do polskiego Masterchefa, do którego ściągają kucharze z całego świata, przybyli między innymi Włosi, Francuzi i Anglicy, którzy okazali się bezkonkurencyjni. W programie po raz pierwszy zobaczyliśmy łzy wzruszenia Magdy Gessler, kiedy swoje danie złożone z langust zaprezentował jeden z Francuzów.

Zobacz też --> MUST BE THE MUSIC 6: Kto się pojawi w pierwszym odcinku programu 01.09.2013?

Pierwsi uczestnicy programu, jeden po drugim zdobywali fartuchy, będące przepustką do dalszego etapu programu, następnie przyszedł czas na dania, które okazały się totalną porażką. Jeden z uczestników prezentujący tradycyjną polską kuchnię podał schab, który okazał się trudny do zjedzenia, co wywołało niemałe zamieszanie wśród jurorów.

Oczywiście nie mogło zabraknąć też zaskakujących historii. Jedna z uczestniczek, rezygnując z przewodu doktorskiego, postanowiła odmienić swoje życie i podbiła serca jury przygotowując autorski pasztet ze szczupaka i konfitury z borówek.

Zobacz też --> THE VOICE OF POLAND 3: MARYSIA SADOWSKA chudnie przez program!

Największym zaskoczeniem odcinka okazała się rolada z krokodyla, którą podała uczestniczka będąca już drugi raz w programie. Co więcej udało jej się zdobyć fartuch!

Za tydzień czekają na nas kolejne kulinarne popisy!

Autor: MT

Zdjęcia: Materiały prasowe TVN

Publikacja: 01.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również