szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MASTERCHEF. Jakie były zadania dla uczestników w Maroko?

MASTERCHEF. Jakie były zadania dla uczestników w Maroko? Relacja 12. odcinka!

W ostatnim odcinku uczestników programu Masterchef czekało nie lada wyzwanie. Musieli przygotować przygotowanie potraw w Maroko. Zobaczcie, kto oddał fartuch tym razem! Mamy dla Was relację odcinka!  

Tagi: Magda Gessler, MASTERCHEF maroko, MASTERCHEF ODCINEK, masterchef online

MASTERCHEF 10.11.2013: Najlepsi uczestnicy gotowali w Maroko. Relacja 11 odcinka!

MASTERCHEF 10.11.2013: Najlepsi uczestnicy gotowali w Maroko

fot: Facebook

Kolejny odcinek programu Masterchef za nami! Zostało już tylko czworo uczestników, a walka o tytuł Masterchefa jest coraz ostrzejsza. W odcinku 17.11.2013 uczestnicy zmierzyli się z kuchnią marokańską. Najpierw poznali jest bogactwo dzięki lokalnej przewodniczce, która jest jednocześnie jedną z najpopularniejszych blogerek.

MasterChef Polska online >>

Pierwsza konkurencja – tajemnicza skrzynka, a w niej tradycyjny marokański tagine oraz tak egzotyczne składniki, jak karmazyn atlantycki, marynowane cytryny czy woda z kwiatów pomarańczy. To zadanie najlepiej przygotowała Maria,  a najgorsze okazało się danie Daniela, który musiał opuścić program.

Pozostała czwórka uczestników uda się do Fezu. Tam kandydaci do tytułu Masterchefa poznają Souideka Mihameda, który niegdyś gotował dla marokańskiej rodziny królewskiej.  Uczestnicy musieli odtworzyć potrawę przygotowaną przez kucharza, a będzie to przygotowanie ulubionego dania władcy czyli królewski kuskus. W tej konkurencji nikt nie odpadł i tym sposobem do finału przeszła Maria, Charles, Diana i Beata.

Zobacz też --> MASTERCHEF. Uczestnicy musieli ugotować żywego homara! Relacja 8. odcinka!

Z programem tym razem musiał się pożegnać jedynie Daniel. My z niecierpliwością czekamy na kolejny półfinałowy, już odcinek i nowe wyzwanie dla uczestników programu!

Autor: MT

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 17.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...