szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Spotkanie z Michelem Moran w warszawskim Empiku w CH Arkadia

MASTERCHEF: MICHEL MORAN juror MasteChefa na spotkaniu w Empiku 28.09.2013

MasterChef podbija serca fanów w każdą niedzielę o 20.00 w TVN. Sporą popularnością cieszą się również jurorzy kulinarnego show. Jeden z nich Michel Moran spotka się ze swoimi fanami w sobotę 28 września 2013 w warszawskim Empiku w CH Arkadia. Michel Moran będzie opowiadał o swojej najnowszej książce Moje Smaki.

Tagi: Masterchef, masterchef michel moran, Michel Moran, michel moran empik 28.09.2013, michel moran empik arkadia, michel moran spotkanie empik

MASTERCHEF: MICHEL MORAN juror MasteChefa na spotkaniu w Empiku 28.09.2013

Michel Moran znany z MasterChefa spotka się z fanami w warszawskim Empiku

fot: Materiały Prasowe

Michel Moran, juror MasterChefa w warszawskim Empiku. Fani programu i samego kucharza będą mieli okazję do spotkania w warszawskim Empiku w CH Arkadia już 28 września 2013. Moran promuje swoją pierwszą książkę Moje Smaki.

Moran to znakomity kucharz, pasjonat gotowania i jednocześnie juror kulinarnego show MasterChef. Dodać należy, że do języka potocznego weszło jego powiedzenie z pierwszej edycji MasterChefa: Oddaj fartucha. Moran tworzy dania nowoczesne, efektowne, smaczne, sięgając jednocześnie po pomysły kuchni tradycyjnej. Jak łatwo się domyślić, jest specjalistą kuchni francuskiej.

W swojej pierwszej książce Moje Smaki, Moran zdradza tajniki i przepisy na swoje popisowe dania. Juror MasterChefa doradza również w kwestii dodatków, a także doboru win do poszczególnych potraw. W Moich Smakach znajdziemy ok. 130 przepisów, dań na różne okazje, ale także pory roku.

Premiera książki Michela Moran już 8 października 2013. Spotkanie z jurorem MasterChefa odbędzie się w sobotę 28 września 2013 roku w Empiku w CH Arkadia w Warszawie. Początek o godz. 13.00.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 25.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również