szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ruszają castingi do MasterChef 2013

MASTERCHEF: rusza druga edycja! Magda Gessler i Michel Moron zapraszają na castingi do MASTERCHEF 2013

MasterChef 2 już wkrótce w TVN! Ruszają castingi do nowej edycji programu. Jak zgłosić się do programu? Gdzie odbędą się castingi? Magda Gessler i Michel Moron podpowiadają, jak przygotować się do precastingu do MasterChef 2013.

Tagi: castingi do masterchef 2013, gdzie castingi do masterchef 2013?, jak zgłosić się do masterchef?, kiedy masterchef 2?, Masterchef, masterchef 2, masterchef 2013, masterchef castingi, masterchef nowa edycja, masterchef online, zgłoszenia do masterchef

ANNA STARMACH gwiazda programu MASTERCHEF TVN wydaje książkę! Premiera już 21 marca 2013 roku

Druga edycja MasterChef już wkrótce w TVN. Jak zgłosić się do programu?

fot: oficjalny funpage Masterchef na facebooku

Rusza druga edycja Masterchef w TVN! 5 maja 2013 ruszają precastingi do programu. Jak zgłosić się do MasterChef 2013 i zostać mistrzem kuchni pod okiem Magdy Gessler i Michela Morona?

Ja szukam prawdziwych talentów. Prawdziwych miłośników kuchni, którzy rozumieją gotowanie, próbują - zapewniała w Dzień dobry TVN jurorka MasterChef, Magda Gessler. Do programu może zgłosić się każdy miłośnik gotowania, który nie zajmuje i nigdy nie zajmował się zawodowo gotowaniem. Ja też byłam amatorką i nigdy nie skończyłam żadnej szkoły! - zapewnia Magda Gessler. Aby spróbować swoich sił, wystarczy przyjść na precasting do MasterChef 2013.

Daty precastingów do MasterChef 2013:

Kraków , ul. Zakopiańska 70a –5 maja 2013,
Wrocław, ul. ul. Tyniecka 3 - 8 maja 2013,
Poznań, Al. Solidarności 51 - 10 maja 2013
Warszawa, Al. Jerozolimskie 184 – 12 maja 2013
Gdynia, ul. Hutnicza 8 – 14 maja 2013

By wziąć udział w precastingu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.masterchef.tvn.pl. Podczas precastingów kandydaci na uczestników programu MasterChef jeszcze nie gotują przed jury. Należy przygotować w domu jedną wybraną potrawę i zaserwować ją komisji na precastingu. Castingi są ciężkie dla uczestników, ale przede wszystkim dla nas! Trzeba spróbować naprawdę wielu dań - zapewnia Michel Moron.

Czy można jakoś trafić w kulinarny gust jurorów, by zyskać ich uznanie? Nie uda się trafić w gust. Ktoś, kto kocha kuchnię w zasadzie lubi wszystko! - odpowiada Magda Gessler. Restauratorka zapewnia, że do programu MasterChef można się dostać nawet dzięki genialnej... jajecznicy! ;)

Emisja drugiej edycji MasterChef na antenie TVN najprawdopodobniej już jesienią 2013.

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: oficjalny funpage Masterchef na facebooku

Publikacja: 17.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również