szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Mateusz chciał wrócić do Izy w 3. odcinku Miłości na bogato!

Miłość na bogato, odcinek 3. już za nami. Wszystko wskazuje na to, że Justyna zakochała się w Nikodemie. Jest o niego bardzo zazdrosna! Z kolei Iza zaczęła spotykać się z Przemkiem, ale wraca Mateusz i próbuje ją odzyskać! Jak to się skończy?

Tagi: miłość na bogato, miłość na bogato 2 sezon

Miłość na bogato

fot: fot. materiały prasowe

W 3. odcinku Miłości na bogato widać było, że Justyna jest zazdrosna o Nikodema! Drażni ją, że Michela przystawia się do niego. Od razu obraża się, gdy Nikodem rozmawia z siostrą Izy. Co gorsze, Michela i Nikodem poszli razem na obiad. Chłopak załatwił też Micheli pracę w swojej siłowni. Dziewczyna będzie prowadzić zajęcia z zumby.

Na szczęście Justyna wraca do zdrowia i nie musi już chodzić o kulach. Wybrała się z Izą na zakupy, bo dziewczyna ma randkę! Iza jest zakochana w Przemku i przygotowała dla niego specjalną kolację z ostrygami!

Przeczytaj więcej o Miłości na bogato!

Gdy Iza je romantyczną kolację z Przemkiem, to nagle przychodzi do niej Mateusz z kwiatami! Chłopak jest oburzony, że Iza już zaczęła spotykać się z innym i zapowiada, że zrobi wszystko, by Iza wróciła do niego!

Justyna zwierzyła się Izie i przyznała, że coś zaczęła czuć do Nikodema. Dodała też, że chciałaby się zająć personal shoppingiem i zostać modową blogerką!

Michela poszła do klubu Janka i przegięła z alkoholem. Zaczął ją podrywać natarczywy chłopak, a wtedy Janek rzucił się na niego! Michela zaczęła podrywać Janka. Ciekawe, czy coś z tego będzie?

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 05.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.