szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Iza Małota - zdjęcia, życiorys, opis

MIŁOŚĆ NA BOGATO - Iza Małota! Kogo gra Iza Małota?

Miłość na bogato - piękni, młodzi, bogaci, ale czy spełnieni i do końca szczęśliwi? Pieniądze nie zmieniają codzienności w bajkę. Zazdrość pozostaje zazdrością, radość – radością, a zdrada jest tak samo gorzka...  Miłość na bogato na antenie VIVA Polska już od 29 sierpnia.

Tagi: Iza Małota, iza z miłość na bogato, kim jest Iza Małota miłość na bogato, miłość na bogato, miłość na bogato bohaterowie, miłość na bogato kto jest kim, miłość na bogato nowy serial

MIŁOŚĆ NA BOGATO -  Iza Małota! Kogo gra Iza Małota?

Iza Małota

fot: Materiały Prasowe

Miłość na bogato to nowa propozycja VIVA Polska. Jedną z bohaterek jest Iza. Iza Małota to 25-letnia tancerka. Występowała w znanych grupach, z którymi ma na koncie kilka wygranych konkursów tanecznych. Jednak jej priorytetem jest, planowany od dłuższego czasu, ślub z Mateuszem.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Monika Pietrasińska! Kogo gra Monika Pietrasińska? >>

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Marcela Leszczak! Kogo gra Marcela Leszczak >>

Ma być perfekcyjny i najlepiej gdyby stał się wielkim wydarzeniem warszawskiej socjety. Niestety jej ukochany jest ciągle zajęty, dlatego co chwila przekładają termin. Iza bardzo kocha Mateusza i chce założyć z nim rodzinę. Jednak cierpi z powodu jego wiecznego braku czasu.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO: mieszkanie Sylwii Nowak - zdjęcia! >>

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO: kiedy nowe odcinki? Kiedy powtórki? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 19.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.