szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Marcela Leszczak - zdjęcia, życiorys, opis

MIŁOŚĆ NA BOGATO - Marcela Leszczak! Kogo gra Marcela Leszczak

Miłość na bogato ma coraz więcej fanów! Nowy serial telewizji VIVA jest coraz popularniejszy! Prezentujemy wam sylwetki głównych bohaterów. Kim jest Marcela Leszczak? Zobacz sylwetkę Marceli Miłość na bogato! Oto jej zdjęcia i opis!

Tagi: kim jest marcela miłość na bogato, marcela leszczak, marcela z miłość na bogato, miłość na bogato, miłość na bogato bohaterowie, miłość na bogato kto jest kim, miłość na bogato nowy serial

MIŁOŚĆ NA BOGATO -  Marcela Leszczak! Kogo gra Marcela Leszczak

Marcela Leszczak - zdjęcia, życiorys, opis

fot: Materiały Prasowe

Miłość na bogato hitem telewizji VIVA! Jedną z głównych bohaterek jest Marcela (Marcela Leszczak) – jest uznaną modelką. Kilka miesięcy temu wróciła do Polski z zagranicznego kontraktu. Jej wyjazd był powodem rozstania z Jankiem, z którym była związana przez około rok. Jak to się mówi – stara miłość nie rdzewieje – dlatego szybko do siebie wrócili. Ciągle zajęta pracą: zdjęcia, reklamy i inne ważne dla niej zlecenia, dzięki którym może żyć na wysokim poziomie, pozwolić na dobre auto oraz luksusowe mieszkanie. Jej najlepszą przyjaciółką jest Sylwia, a największym wrogiem... była dziewczyna Janka.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Janek Bielski! Kogo gra Janek Bielski? >>

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Monika Pietrasińska! Kogo gra Monika Pietrasińska? >>

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO: kiedy nowe odcinki? Kiedy powtórki? >>

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO nowy serial w VIVA Polska - kiedy premiera? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 05.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.