szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Mateusz Rojek - zdjęcia, życiorys, opis

MIŁOŚĆ NA BOGATO - Mateusz Rojek! Kogo gra Mateusz Rojek?

Miłość na bogato w VIVA Polska! Poznajcie kolejnych bohaterów serialu Miłość na bogato, który na antenie od 29 sierpnia 2013 w każdy czwartek o godz. 19.30. Tym razem to Mateusz. Jest facetem Izy, ale jak to w życiu bywa, nie zawsze jest między nimi tak kolorowo, jakby się mogło wydawać.

Tagi: kim jest Mateusz Rojek miłość na bogato, Mateusz Rojek, mateusz z miłość na bogato, miłość na bogato, miłość na bogato bohaterowie, miłość na bogato kto jest kim, miłość na bogato nowy serial

MIŁOŚĆ NA BOGATO -  Mateusz Rojek! Kogo gra Mateusz Rojek?

Mateusz Rojek

fot: Materiały Prasowe

Miłość na bogato bije rekordy popularności! Przedstawiamy wam kolejnego bohatera serialu - Mateusza. Mateusz Rojek to młody, ambitny warszawski prawnik pracujący w znanej kancelarii adwokackiej. Narzeczony Izy.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO nowy serial w VIVA Polska - kiedy premiera? >>

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - kto gra w nowym serialu VIVA Polska? >>

Wspólnie mieszkają w dużym i drogim mieszkaniu, na które wzięli kredyt. Jeździ dobrym, klasycznym samochodem. Ma wielu znajomych w mediach i wśród artystów. Marzy mu się wielka kariera, dlatego cały czas jeździ na szkolenia, a w pracy zostaje po godzinach. Wieczorami lubi odpoczywać w gronie kolegów. Jego najbliższym przyjacielem jest Janek. Choć bardzo mu zależy na Izie, ma problem z podjęciem tej najważniejszej decyzji.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - bohaterowie. Kto jest kim? >>

Zobacz też: MAFFASHION w serialu MIŁOŚĆ NA BOGATO! Julia Kuczyńska zagra z Marcelą >>

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 19.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.