szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Monika Pietrasińska - zdjęcia, życiorys, opis

MIŁOŚĆ NA BOGATO - Monika Pietrasińska! Kogo gra Monika Pietrasińska?

Miłość na bogato coraz popularniejsza! Nowy serial telewizji VIVA ma coraz więcej fanów! Prezentujemy wam sylwetki głównych bohaterów. Kim jest Monika Pietrasińska? Zobacz sylwetkę Moniki z Miłość na bogato! Oto jej zdjęcia i opis!

Tagi: kim jest monika pietrasińska miłość na bogato, miłość na bogato, miłość na bogato bohaterowie, miłość na bogato kto jest kim, miłość na bogato nowy serial, monika pietrasińska, monika z miłość na bogato

MIŁOŚĆ NA BOGATO -  Monika Pietrasińska! Kogo gra Monika Pietrasińska?

Monika Pietrasińska

fot: Materiały Prasowe

Miłość na bogato to hit telewizji VIVA! Jedna z głównych bohaterek to Monika (Monika Pietrasińska) – była dziewczyna Janka, z którym rozstała się przed powrotem Marceli do Warszawy. Modelka znana z okładki popularnego czasopisma dla mężczyzn. Teraz związana jest ze starszym, bogatym biznesmenem, który nie ma dla niej zbyt wiele czasu. Monika lubi bywać w modnych klubach i drogich restauracjach. Wciąż zdarza jej się prosić o pomoc swojego byłego chłopaka Janka, co doprowadza Marcelę do szału. Nie chce tracić też kontaktu ze starą paczką i lubi wiedzieć co w tej trawie piszczy.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Janek Bielski! Kogo gra Janek Bielski? >>

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Marcela Leszczak! Kogo gra Marcela Leszczak >>

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO: kiedy nowe odcinki? Kiedy powtórki? >>

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO nowy serial w VIVA Polska - kiedy premiera? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 07.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.