szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowy serial już niedługo na antenie VIVA Polska

MIŁOŚĆ NA BOGATO: nowy serial w VIVA Polska - startują zdjęcia

Miłość na bogato - to nowa produkcja telewizji VIVA Polska. Piękni, młodzi, bogaci, ale czy spełnieni i do końca szczęśliwi? Może się wydawać, że bogactwo chroni przed życiowymi niepowodzeniami, zawodami miłosnymi, kłótniami i płaczem. Nic bardziej mylnego!

Tagi: miłość na bogato, miłość na bogato nowy serial, miłość na bogato polska wersja, miłość na bogato viva, miłość na bogato viva polska, nowy serial viva, nowy serial viva polska, viva miłość na bogato, viva polska, viva polska miłość na bogato

MIŁOŚĆ NA BOGATO -  nowy serial w VIVA Polska

Bohaterowie nowego serialu VIVA Polska

fot: Materiały Prasowe

Miłość na bogato - nowy serial VIVA Polska coraz bliżej. W piątek 26 lipca 2013, w Warszawie startują zdjęcia do produkcji. Ten wyjątkowy serial balansujący na granicy fikcji i realu, opowiada o grupie młodych, zamożnych ludzi z Warszawy. Ich walka o odnalezienie miłości i szczęścia w życiu pokaże, że prawdziwe emocje nie są regulowane stanem konta w banku.

Bohaterowie to:
Marcela (Marcela Leszczak) – uznana modelka. Kilka miesięcy temu wróciła do Polski z zagranicznego kontraktu.
Janek (Janek Bielski) – chłopak Marceli. Jest właścicielem modnego klubu i restauracji w Warszawie.
Monika (Monika Pietrasińska) – była dziewczyna Janka. Modelka znana z okładki popularnego czasopisma dla mężczyzn.
Iza (Iza Małota) – tancerka. Występowała w znanych grupach, z którymi ma na koncie kilka wygranych konkursów tanecznych.
Mateusz (Mateusz Rojek) – młody, ambitny warszawski prawnik pracujący w znanej kancelarii adwokackiej. Narzeczony Izy i najbliższy przyjaciel Janka.
Sylwia (Sylwia Nowak) – energiczna, wybuchowa, uczuciowa, niezależna stylistka. Właścicielka butiku z modną streetwearową modą, który przynosi jej niezłe dochody.
Gabron (Gabriel Piotrowski) – wieczny chłopiec, uroczy ale zadziorny łobuziak. Chłopak Sylwii. Uwielbia sporty ekstremalne.
Karolina (Karolina Gilon) – jest uznaną fotografką, ekolożką, wegetarianką, lubi też podróżować. Siostra Gabrona.
Justyna (Justyna Banasiak) – kuzynka Marceli, która marzy by zostać modelką. Przyjeżdża do Warszawy, zrobić tu karierę.
Nikodem (Nikodem Świącki) – manager knajp Janka, z którym przyjaźni się od wielu lat. Skrycie podkochuje się w Marceli.

Piękne auta i wnętrza, imprezowa Warszawa, wyjątkowe kreacje, mnóstwo zawirowań emocjonalnych i sporo nadziei. Miłość, zazdrość i wiara w szczęście. Na bogato! To wszystko jeszcze tego lata na antenie VIVA Polska. Zdjęcia potrwają do połowy września 2013, a serial zadebiutuje na antenie VIVA Polska 29 sierpnia 2013 o godzinie 19:30.

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 24.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...