szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MIŁOŚĆ NA BOGATO, odcinek 1. ONLINE relacja. Co się działo w 1. odcinku Miłości na bogato

MIŁOŚĆ NA BOGATO, odcinek 1. ONLINE relacja. Co w 1. odcinku MIŁOŚCI NA BOGATO?

MIŁOŚĆ NA BOGATO, odcinek 1. w czwartek, 29.08.2013, o godzinie 19:30 na Viva Polska. Co się wydarzyło w 1. odcinku? Kto zagrał? Relacja online z 1. odcinka serialu Miłość na bogato.

Tagi: miłość na bogato, MIŁOŚĆ NA BOGATO ODC 1, MIŁOŚĆ NA BOGATO ODC 1 ONLINE, MIŁOŚĆ NA BOGATO ODCINEK 1, MIŁOŚĆ NA BOGATO ODCINEK 1 ONLINE

MIŁOŚĆ NA BOGATO, odcinek 1. ONLINE relacja. Co w 1. odcinku MIŁOŚCI NA BOGATO?

fot: fot. materiały prasowe

Miłość na bogato, odcinek 1. w czwartek, 29.08.2013, na Viva Polska mógł zaskoczyć każdego! W 1. odcinku serialu poznaliśmy głównych bohaterów: Marcelę i jej chłopaka Janka oraz kuzynkę Justynę, która przyjechała do Warszawy z małego miasteczka, by iść w ślady Marceli i robić karierę modelki.

Poza tym w 1. odcinku wystąpili także: Sylwia i jej chłopak Gabriel, Nikodem, a także Iza i Mateusz. Pojawiła się też Monika, była dziewczyna Janka. Co ciekawe, gościem specjalnym była wokalistka Candy Girl.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO MATEUSZ ROJEK o swojej roli w serialu i planach na przyszłość - wywiad dla portalu Glamki.pl

Co się działo w 1. odcinku Miłości na bogato?

Na początku 1. odcinka Miłości na bogato poznajemy Justynę, która przyjeżdża do Warszawy. Dziewczyna chce iść w ślady swojej kuzynki Marceli, która jest modelką i wróciła właśnie z zagranicznego kontraktu. Marcela zaprasza Justynę do swojego mieszkania, w którym przebywa jej chłopak Janek. Para mieszka ze sobą tymczasowo, bo Janek remontuje swoje mieszkanie.

Marcela może pochwalić się pięknym apartamentem, który robi wrażenie na Justynie z małego miasteczka. Dziewczyny piją szampana i plotkują. Okazuje się, że rodzice Justyny są przeciwni jej planom związanym z modelingiem. Tak samo jak chłopak, z którym musiała się rozstać przez przeprowadzkę do stolicy.

W międzyczasie Janek udaje się do swojego klubu, w którym jest właścicielem. Pracuje w nim jego przyjaciel, Nikodem, jako menadżer. Chłopaki plotkują o Justynie, kuzynce Marceli i przygotowują klub do wieczornej imprezy.

Podczas wieczornej imprezy cała paczka przyjaciół spotyka się w klubie: jest Marcela, która przyprowadza swoją kuzynkę Justynę, jest Iza, Sylwia i Gabron. Brakuje chłopaka Izy, Mateusza, a także Karoliny, siostry Gabrona. Pojawia się za to Candy Girl, o którą jest zazdrosna Marcela, bo Janek zaczyna flirtować z wokalistką...

Okazuje się też, że Marcela to prawdziwa zazdrośnica! Na widok Moniki, byłej Janka, widać jej wściekłość.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO. MONIKA PIETRASIŃSKA o swojej roli w serialu, karierze i hejterach w wywiadzie dla Glamki.pl!

Przyjaciele bardzo zainteresowali się Justyną. Pytają ją, jak jej się podoba w Warszawie. Okazuje się także, że następnego dnia Justyna idzie na swój pierwszy w życiu casting!

W dniu castingu Justyna i Marcela spotykają się u fryzjera. Marcela radzi, by Justyna postawiła na naturalne uczesanie. W salonie pojawia się także Sylwia (która jest stylistką i prowadzi własny showroom) oraz jej chłopak Gabron. Para jest skłócona. Sylwia pomaga Justynie dobrać odpowiednie ubrania na casting.

Justyna zjawia się na castingu. Zagaduje ją dziewczyna, która jest identycznie ubrana i uczesana! Justyna postawia zmienić fryzurę i robi gładkiego koka. W końcu udaje jej się wejść na casting i jest przesłuchiwana. Prowadzący castingu prosi ją, by na niego zaczekała za drzwiami... Potem zaprasza ją do małego pokoju, a tam bezczelnie próbuje uwieść dziewczynę! Justyna krzyczy, wyrywa się i w końcu ucieka!

Czy nieprzyjemne zdarzenie z castingu zmieni jej plany? Czy Justyna nie będzie już chciała spełniać swoich marzeń o modelingu? Zapewne dowiemy się tego w następnym odcinku! Będziecie oglądać?

poprzedni
nastepny
MIŁOŚĆ NA BOGATO, odcinek 1. ONLINE relacja. Co w 1. odcinku MIŁOŚCI NA BOGATO?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 29.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Modne fryzury na lato: Inspiracje z wybiegów
Modne fryzury na lato: Inspiracje z ...

Fryzury, które pojawiły się na pokazach mody są tak różnorodne, że bez problemu znajdziesz wśród nich modną fryzurę idealną dla ciebie. Krótkie boby, pofalowane włosy za uszy, a może cięcie na chłopaka ...