szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz o czym pierwszy odcinek serialu MIŁOŚĆ NA BOGATO

MIŁOŚĆ NA BOGATO - pierwszy odcinek. Co w pierwszym odcinku?

Miłość na bogato - nowy serial telewizji VIVA to propozycja na czwartkowe wieczory. Co tydzień w czwartki o 19:30 premiera nowych odcinków. Co wydarzy się w pierwszym? My to wiemy!

Tagi: miłość na bogato, miłość na bogato bohaterowie, miłość na bogato kto jest kim, miłość na bogato nowy serial, miłość na bogato o czym pierwszy odcinek, miłość na bogato pierwszy odcinek

MIŁOŚĆ NA BOGATO -  pierwszy odcinek. Co w pierwszym odcinku?

Miłość na bogato - nowy serial telewizji VIVA

fot: ko

Miłość na bogato hitem VIVA Polska! W pierwszym odcinku widzowie poznają Marcelę. To modelka, która wróciła do Polski z zagranicznego kontraktu. Razem z nią w pierwszych scenach pojawi się też jej przyjaciółka i kuzynka Justyna i przystojny chłopak Janek.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Iza Małota! Kogo gra Iza Małota? >>

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Marcela Leszczak! Kogo gra Marcela Leszczak >>

Miłość Marceli i Janka szybko będzie jednak wystawiona na trudną próbę. Do życia właściciela klubu i restauracji w Warszawie wróci jego była dziewczyna, także modelka Monika. Napięcie między Marcelą a Moniką skończy się licznymi spięciami i kłótniami. Emocji dostarczą też sprzeczki inne pary - Gabriela i Sylwii. Pierwszy odcinek już 29 sierpnia 2013 roku o 19:30. Kolejne odcinki w każdy czwartek o tej samej porze.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Janek Bielski! Kogo gra Janek Bielski? >>

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Monika Pietrasińska! Kogo gra Monika Pietrasińska? >>

Autor: ko

Zdjęcia: ko

Publikacja: 19.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.