szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Monika i Gabron mają romans w serialu Miłość na bogato 2!

Ruszył 2. sezon serialu Miłość na bogato! Już w 1. odcinku było sporo zmian! Okazało się, że Monika i Gabron mają romans. Poznaliśmy też nową bohaterkę - Michaelę Sorle. Co jeszcze się działo w 1. odcinku serialu Miłość na bogato 2?

Tagi: miłość na bogato, miłość na bogato 2 sezon, monika pietrasińska

monika pietrasińska, gabron

fot: fot. materiały prasowe

W stacji Viva Polska znów możemy oglądać Miłość na bogato! Ruszył 2. sezon serialu i za nami już 1. odcinek, który obfitował w wiele zmian i zaskakujących wątków, do których z pewnością należał romans Moniki i Gabrona! Kto by się spodziewał, że tych dwoje trafi razem do łóżka? A jednak! Oczywiście nie ma to nic wspólnego z wielką miłością, bo Monika jest związana ze starszym Kazikiem, który nieoczekiwanie wrócił do domu wcześniej, gdy Monika akurat była w łóżku z Gabronem. Jednak partner dziewczyny nie przyłapał ich razem, a Gabronowi udało się uciec.

Poza tym okazało się, że Marcela jest w Nowym Jorku i imprezuje z Anją Rubik! Justyna natomiast po wypadku pracuje jako fotomodelka.

W 1. odcinku Iza poznała swoją przyrodnią siostrę - Michaelę Sorle, która do tej pory mieszkała w Anglii. Dziewczyny szybko przypadają sobie do gustu i Iza poznaje siostrę z przyjaciółmi.

Przeczytaj więcej o serialu Miłość na bogato!

Cała paczka przyjaciół spotkała się w klubie Janka. Oczywiście były Marceli próbował podrywać siostrę Izy.

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 22.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.