szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Marina, Honey, Ola Szwed, Patrycja Kazadi i inni w kampanii MTV POLSKA: Będzie lepiej!

MTV POLSKA: kampania BĘDZIE LEPIEJ

Marina, Honey, Ola Szwed i Patrycja Kazadi - to tylko niektóre gwiazdy, które wzięły udział w kampanii Będzie lepiej kanału MTV Polska. Akcja mająca na celu walkę z nietolerancją, w swoich szeregach przywitała właśnie także posłankę Annę Grodzką.

Tagi: będzie lepiej, mtv polska, mtv polska będzie lepiej, mtv polska ola szwed, mtv polska operacja stylówa

MTV POLSKA: kampania BĘDZIE LEPIEJ

Marina Łuczenko

fot: Marina Łuczenko (oficjalny fanpage)

Kampania Będzie lepiej MTV Polska to dokumentalna produkcja MTV, która podejmuje problem nietolerancji, wstydu i szykanowania wynikającego z odmienności.

Kampania Będzie lepiej jest polską odpowiedzią na akcję It's Better Project, rozpoczętą  po szokującej fali samobójstw, która wstrząsnęła Stanami Zjednoczonymi w 2010 roku. Poparły ją znane amerykańskie gwiazdy, organizacje oraz politycy - także sam prezydent Stanów Zjedonocznych Barack Obama.

W polskim programie MTV o swoich doświadczeniach z nietolerancją opowiada m.in. Ukrainka Marina, Ola Szwed, której tata jest Nigeryjczykiem, Patrycja Kazadi, której tata pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga czy niekryjący swojej homoseksualnej orientacji Michał Piróg.

Zobacz Marinę w kampanii Będzie lepiej MTV Polska!
Zobacz Honey w kampanii Będzie lepiej MTV Polska!
Zobacz Olę Szwed w kampanii Będzie lepiej MTV Polska!
Zobacz Patrycję Kazadi w kampanii Będzie lepiej MTV Polska!
Akcję Będzie lepiej MTV Polska wsparli także Robert Biedroń, Krystian Legierski oraz - zaledwie kilka dni temu - posłanka Anna Grodzka.

Zobacz Annę Grodzką w kampanii Będzie lepiej MTV Polska!
Autor: monroe

Zdjęcia: Marina Łuczenko (oficjalny fanpage)

Publikacja: 05.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...