szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wyniki ostatniego castingu! Kto odpadł, kto zawalczy w kolejnym etapie?

MUST BE THE MUSIC 5 odc. 6. Kto odpadł a kto przeszedł do półfinału?

Must Be The Music 5 odc. 6 - w niedzielę, 7 kwietnia 2013. Kto przeszedł dalej i ma szansę na półfinał, a kto musiał pożegnać się z programem? Jury Must Be The Music 5 podjęło decyzję po wysłuchaniu między innymi: Kasi Kalinowskiej, MoMo, Alex Lis i Lachersów. Zobacz co działo się 6 odcinku Must Be The Music 5.

Tagi: must be the music, MUST BE THE MUSIC 2013, must be the music 5, MUST BE THE MUSIC 5 edycja, MUST BE THE MUSIC 5 jurorzy, must be the music 5 odcinek 6, must be the music emisja, must be the music odcinki, must be the music tylko muzyka, odc. 07.04.2013

MUST BE THE MUSIC 5 odcinek 2.: co wydarzyło się w drugim odcinku programu rozrywkowego?

Co wydarzyło się w drugim odcinku Must be the Music 5?

fot: Materiały Prasowe

MUST BE THE MUSIC 5 odcinek 6. - znamy oceny jury! Kto może zacząć marzyć o półfinale, a kto już w tę niedzielę musiał pożegnać się z programem? Zobacz co wydarzyło się w 6. odcinku

Wygrani 6. odcinka Must Be The Music 5

Zespół Lachersi z numerem Kozoli mi łorać. Lachersi w Must Be The Music 5 w szóstym odcinku pokazali prawdziwe show. Od jurorów otrzymali 4x TAK. Kora podkreśliła ich dobre folkowe połączenie z bazą rockowych dźwięków.

Kasia Kalinowska zaśpiewała piosenkę Bitelsów Oh, Darling. Ze sceny zeszła z bardzo dobrym wynikiem 4 X TAK. Choć Ela Zapendowska nie ukrywała, że wahała się do ostatniego momentu.

Na uwagę zasługuje Marcin "Elsi" Elsner, samorodny hiphopowiec. Na castingu wystąpił z własnym numerem Światełko świetlika. Tylko jeden głos Kory był na TAK. Kora powiedziała: jesteś genialny. Reszta jury miała zastrzeżenia co do braku umiejętności przekazania tekstu. Ale występ podobał się wszystkim.

Zespół Alex Lis miał problemy. Na scenie Must Be The Music pojawił się z mixem piosenki Whole Lotta Love i Holy Diver. Choć Kora z dezaprobatą wypowiadała się o występie, to pozostała trójka jurorów postanowiła dać im szansę.

Marcin "PCTV" Płatek wyśpiewał sobie 3 x TAK. Tylko Adam Sztaba wyraził swoje negatywne zdanie o tym występie.

Wielopokoleniowy zespół One za swój występ w rockowym utworze Innocent Romantics zaskarbił sobie 100% przychylność jury.

Sara Motlik także ma szansę na półfinał. Dwunastolatka z gitarą przedstawiła się w Knockin' on Heaven's Door Boba Dylana. Dostała tylko jedno NIE od Łoza za nieporadność muzyczną.

Z kolei Likeit zaprezentowali się w coverze Man Down Rihanny. Ogólnie przyzwoicie. 3 x TAK, 1 x NIE od Adama Sztaby.

Z wątpliwościami, ale ostatecznie z przychylnością całego jury ze sceny MUST BE THE MUSIC zeszła kolejna kapela Czu. Hubert "Czu" Fukowski.

Zespół Desdemona również postanowił zawalczyć o półfinał. Udało się. Całe jury przycisnęło przycisk TAK za ich kawałek Bring It All.

Sebastian Olszanowski zaśpiewał The Doors - Break On Through. Tylko Eli Zapendowskiej nie podobał się ten występ. Choć doceniła „cudną choreografię.

MoMo przechodzą dalej. Ostateczny werdykt – 4 x TAK. W komentarzach najwięcej uwag padło pod adresem wokalistki. „Zabrakło magii" – powiedział Łozo.

Jednogłośnie spodobał się kolejny zespół - The Stylacja z Łodzi. Wykonali własny kawałek Sarajewo. Choć Kora nie omieszkała podkreślić, że dla niej to „kosmos”.

Przegrani 6. odcinka Must Be The Music 5

Dmitrij Szukszyn nie spodobał się w piosence Eltona Johna Candle in the Wind. Tylko Ela Zapendowska była za.

Oliwia Osada z Tarnowskich Gór o miejsce w półfinale walczyła zaciekle. Niestety ostateczny werdykt brzmiał NIE. Według jury zabrakło techniki.

W tym odcinku poległa także Klaudia Milczarczyk z Warszawy. Pogrążyła ją… piosenka zaśpiewana po niemiecku.

Must Be The Music – koniec castingów

Castingi dobiegły końca. W Must Be The Music 5 odcinku przyszedł czas na najważniejsze decyzje. Na kogo postawiło jury? Kto dostał szansę? Którzy soliści zrobili wrażenie? O tym wszystkim przekonamy się za tydzień, w pierwszym odcinku półfinałowym.

Emisja Must Be The Music 5 odcinek 7 w niedzielę 14 kwietnia 2013, o godzinie 20:00 w Polsacie. Powtórka w sobotę o 15:45.

POLECAMY:
KONKURS! WOMEN BLOXING CLUB - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: AM

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 07.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
8. edycja Must Be The Music jesienią w zmienionej formule! [WIDEO]
8. edycja Must Be The Music ...

Pod koniec czerwca ruszyły nagrania do ósmej edycji najpopularniejszego obecnie talent-show w Polsce, czyli programu Must Be The Music. Nowa struktura programu ma postawić mocniej na castingi, kosztem odcinków na żywo.

W Must Be The Music 8 będzie piąty juror!
W Must Be The Music 8 ...

Do Must Be The Music 8 dołączy piąty juror! Do Kory, Piotra Roguckiego, Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby dołączy ponoć kolejna znana gwiazda. Kto zostanie nowym jurorem w Must Be The Music?