szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Relacja z 8 odcinka MUST BE THE MUSIC 5 z 21 kwietnia 2013!

MUST BE THE MUSIC 5 odc. 8: Kto przeszedł do finału? Kto odpadł z programu?

Ósmy odcinek programu rozrywkowego Must be the Music 5 miał swoją premierę 21 kwietnia 2013 roku. My już wiemy, kto przeszedł do finału, a kto musiał pożegnać się z programem. A ty, jesteś ciekawa? Przeczytaj naszą relację i zobacz, kto w 8. odcinku odpadł z programu Must be the Music 5!

Tagi: emisja 21 kwietnia 2013, kiedy powtórka, must be the music, must be the music 21.04.2013, must be the music 5, MUST BE THE MUSIC 5 jurorzy, must be the music 5 odcinek 8, must be the music emisja, must be the music odcinki, must be the music tylko muzyka

MUST BE THE MUSIC 7 kwietnia 2013! Ostatni odcinek castingowy! Zobacz, kto przejdzie do półfinału!

fot: Must Be The Music (oficjalny fanpage)

Kolejny odcinek Must be the Music 5, emitowany w Polsacie 21 kwietnia 2013, już za nami. Druga walka o wielki finał zakończona. Chcesz wiedzieć, kto przeszedł dalej, a kto będzie musiał opuścić program? Przeczytaj naszą relację i dowiedz się, jak zakończył się 8. odcinek Must be the Music 5!

Pierwsze wykonanie w 8. odcinku należało do zespołu The Rookles. Panowie wykonali piosenkę zespołu The Beatles pt. Hippy Hippy shake. Ich występ spodobał się Korze i Łozo. Ela stwierdziła, że świat poszedł do przodu i mimo że ich wykonanie było bardzo dobre, zabrakło własnego wkładu. Podobne zdanie miał Adam Sztaba. Ostatecznie The Rookles zyskali dwa głosy na TAK i dwa głosy na NIE.

Kolejnym uczestnikiem ósmego odcinka Must be the Music 5 był Dariusz Wickowski, który wykonał utwór z repertuaru Andrzeja "Piaska" Piasecznego, pt. Imię deszczu. Kora nie szczędziła Dariuszowi komplementów i wcisnęła przycisk TAK. Łozo z sympatii do wokalisty również wcisnął TAK. Ela stwierdziła, że wokalista jest zdolny muzycznie, ale jeszcze nie za wiele umie. Adam Sztaba podzielił zdanie Eli, w związku z czym Dariusz opuścił scenę z dwoma głosami na TAK i dwoma głosami na NIE.

Lachersi zdecydowali się na tradycyjny, folkowy, góralski utwór, czym zyskali sobie przychylność Adama Sztaby. Mniej zadowolona z ich wykonania była Kora, która uznała, że brakuje jej energii. Zespół obroniła przed oceną Kory Ela Zapendowska, która była zachwycona wykonaniem. Łozo także docenił połączenie folkloru z popowym aranżem. Werdykt: 3 razy na TAK raz na NIE.

Kolejnym uczestnikiem, występującym na senie Must be the Music 5 był zespół MoMo. Wykonali własny popowy utwór pt. Obietnice, który bardzo przypadł do gustu Korze. Łozo powiedział, że to nie jest jego repertuar, jednak docenia wykonanie. Adam Sztaba potwierdził słowa Kory o świetnym aranżu, a Ela doceniła doskonałe wykonanie. Zespół opuścił scenę z czterema głosami na TAK.

Piotr Szumas i Jakub Zaborski wykonali autorski utwór pt. W ciszy. Widownia była zachwycona wykonaniem piosenki. Ela Zapendowska doceniła zdolności wokalno-instrumentalne obydwu mężczyzn. Łozo i Kora po raz kolejny byli zachwyceni występem Piotra i Jakuba. Adam Sztaba również nie szczędził komplementów. Nie mogło się zakończyć inaczej, jak cztery głosy na TAK :)

Po Piotrze i Jakubie na scenę wkroczył zespół Hasiok. Panowie wykonali autorski utwór pt. Andżela. Ten odważny wykon spodobał się Eli Zapendowskiej i Łozo. Korze również przypadła do gustu "muzyka motocyklowa". Adam Sztaba z kolei stwierdził, że bardziej podobało mu się poprzednie wykonanie i swoją dezaprobatę pokazał oddając głos na NIE.

Zespół Megitza wykonał tradycyjny folkowy utwór romański, pt. Ederlezi. Wykonanie zrobiło ogromne wrażenie na Łozo, który ocenił ich występ, jako idealny i magiczny. Adam Sztaba, Kora i Ela Zapendowska również byli zachwyceni tym wykonaniem. Takich ludzi jak wy, chce się oglądać. Na takie koncerty chce się przychodzić oceniła Kora. Cztery głosy na TAK!

Ostatnią uczestniczką tego odcinka była Joanna Kaczmarkiewicz. Dziewczyna zaśpiewała utwór z repertuaru Dusty Springfield, pt. Son Of A Preacher Man. Na castingu okazała się niemal muzycznym objawieniem. Dziś jednak Ela i Kora nie były zbyt zachwycone jej wykonaniem. Mimo tego obie panie zdecydowały się na wciśnięcie przycisku TAK, jak stwierdziły na zachętę. Łozo również stwierdził, że przed wokalistką jeszcze wiele lat nauki, jednak również oddał głos na TAK. Adam Sztaba nie miał żadnych zastrzeżeń co do wykonania Jaosi.

 

Do finału dostali się: Piotr Szumas i Jakub Zaborski oraz zespół Megitza. Głosowanie widzów pokryło się z typami jury.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Must Be The Music (oficjalny fanpage)

Publikacja: 21.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MUST BE THE MUSIC 5 odcinek 4: Wideo z występów Patrycji Baczyńskiej, Marcina Patrzałka, zespołu Future Folk i Stanisława Karpiel-Bułecki i innych!
MUST BE THE MUSIC 5 odcinek ...

Odcinek 4. Must be the Music 5 już za nami! Nie oglądałaś najnowszego odcinka popularnego programu rozrywkowego Polsatu? Nic straconego. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy wideo z występów najlepszych uczestników 4. odcinka Must ...

MUST BE THE MUSIC 5 odcinek 2: Wideo z występów zespołu Bubliczki, Singin' Birds, Naaman, Palce lizać, Eli, Huberta Bąka i innych!
MUST BE THE MUSIC 5 odcinek ...

W 2. odcinku programu Must be the Music 5 wystąpili m.in. zespoły Bubliczki, Singin' Birds, Naaman i Palce lizać. Przed jurorami zaśpiewali także Eli, Hubert Bąk i Arkadiusz Adamczyk! Przedstawiamy wideo ...

MUST BE THE MUSIC 5. Ruszyło wielkie show Polsatu! Kto zostanie następcą grupy ENEJ i LEMON?
MUST BE THE MUSIC 5. Ruszyło ...

Maciej Czaczyk, Enej i Lemon. Ci artyści już odcisnęli swoje piętno na polskiej scenie muzycznej. Wszyscy najpierw odnieśli wielki sukces w programie Must Be The Music - Tylko Muzyka. Kto będzie ich następcą ...