szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

MUST BE THE MUSIC 6: Co się wydarzyło? Relacja z odcinka

Must Be The Music 6, kolejny odcinek talent show w Polsacie. Co się wydarzyło w piątym odcinku Must Be The Music 29 września 2013? Kto śpiewał w kolejnym odcinku Must Be The Music 6? Kto odpadł, a kto zaczarował jury?

Tagi: 5 odcinek must be the music kto śpiewał, mbtm, must be the music, must be the music 6, must be the music 6 co się wydarzyło, must be the music co w piatym odcinku, must be the music relacja

MUST BE THE MUSIC 6: Odcinek 29.09.2013. Co się wydarzyło? Relacja z odcinka

Kto pójdzie w ślady grupy Enej w szóstej edycji MBTM

fot: www.polsat.pl

Piąty odcinek Must Be The Music 6, 29.09.2013 w Polsacie. Co się wydarzyło w piątym odcinku Must Be The Music 6? Kto zachwycił jury w ostatnim odcinku Must Be The Music? Kto odpadł w ostatnim odcinku Must Be the Music 6?

Jako pierwszy w piątym odcinku wystąpił zespół The Future. Pięć młodych dziewczyn i zachwyt jury przy wejściu. Na szczęście nie tylko. Ocena 4 razy tak i dobre rady na przyszłość: - Ta nieporadność była słodka, widać, że idzie czas na kobiece zespoły, gratuluję - podsumował Adam Sztaba. Następnie wystąpił 26 - letni aktor Łukasz ps. Szczepan z Krakowa. Na co dzień występuje w zespole Krawcy. W programie zaśpiewał piosenkę Feeling Good, znaną z interpretacji Michaela Buble. Troje jurorów było na tak. Jedyny Adam Sztaba był przeciw: - Nie lubię takie cukierkowego śpiewania, barwa mnie też nie zachwyciła - wyjaśnił Sztaba. Reszta jurorów pochwaliła Szczepana i widzowie zobaczą aktora w kolejnym etapie.

Brand New Cadillac sięgnęło do korzeni rock and rolla i wykonali cover Blue Suede Shoes. Niestety swoim radosnym występem nie porwali jury. - Bardzo ładna choreografia - pochwaliła Ela Zapendowska. - Myślę, że jesteś takim trochę udawanym freakiem, nie wzięło mnie to - podsumowała Kora. - Nie dostrzegam sensu w waszym projekcie - ocenił Sztaba. Brand New Cadillac odpadli!

Kolejna uczestniczka Karolina postawiła na operę. Czy Mozart przekonał grono sędziowskie? Połowicznie, bo mężczyźni byli na nie! Dogrywka z Carmen w roli głównej wypadła bardzo efektownie, ale panowie pozostali nieugięci. - Absolutnie niestrawne to było, męka, przepraszam Karolina - nie miał litości Łozo. Ostatecznie, Karolina nie przeszła dalej. Młodziutka Patrycja odważyła się wykonać własny utwór Sometimes I Feel Like Blind. Komplementom nie było końca i Patrycja czterema głosami przeszła dalej.

- Moim największym narkotykiem jest muzyka - zapowiedział wokalista zespoły Roots Rockets  i wraz z grupą wykonał utwór Modlitwa IV. - Fajnie się na ciebie patrzy i fajnie się słucha - oceniał Łozo. - Byłam zaskoczona poziomem muzycznym, świetna kompozycja, Maleńczuk i Riedel, dobre wzorce - komplementowała Kora. Cztery razy tak i Roots Rocket idzie dalej!

Cover Curtisa Mayfielda w wykonaniu Magdy i Szymona, to już kolejny występ na scenie Must Be The Music. Duet jest o tyle niezwykły, że Szymon akompaniuje Magdzie tylko na gitarze basowej. Jurorzy nie pozostawili wątpliwości, cztery razy tak. - Podoba mi się to, że bas gra harmonicznie, rzadkość. Podoba mi się też pani barwa. Niebanalny pomysł - chwaliła Zapendowska. Sporą dawkę rock and rolla wprowadził do programu 19-letni Filip, który wykonał Everybody Needs Somebody To Love z repertuaru Blues Brothers. Kora, Ela i Łozo byli na tak. Wyłamał się jedynie Adam Sztaba. - Ruszasz się nierytmicznie, ale mnie rozwaliło - podsumowała Zapendowska. Kolejny zespół Anna Kostrzewska Band, zagrał autorską kompozycję Współodczuwanie. Delikatna bossanova, z jazzowym zacięciem porwała jury. Cztery raz tak. - Tak się pisało 30 lat temu, dziś świata tym nie zawojujecie, ale świetnie wykonane - podsumowała Elżbieta Zapendowska. następnie zaprezentował się pan Adam Sobolewski z trójmiasta. Okazało się, że pan Adam zakładał grupę Wist, która przeobraziła się w słynną grupę Lombard. Uczestnik wykonał piosenkę Czesława Niemena Wiem, Że Nie Wrócisz. - Śpiewa pan czysto, ale po co to przeciąganie. Nie było ciszy, intymności. To było po prostu brzydkie - oceniła Kora. Mimo doświadczenia, pan Adam nie przeszedł dalej. Do kolejnego etapu nie przeszedł też zespół Anima z Grudziądza. Nie Ma Jak Pompa z rep. Maryli Rodowicz nie przekonało jury.

Folkową nutę wprowadził zespół Turnioki ze Skoczowa. Hej Janicku spodobało się publiczności i jury. - Folkowa muza to nie moja bajka, ale fajnie zagraliście i świetna wokalistka - chwalił Łozo. - Wokal jest i folkowy i rockowy - komentowała Kora. - Znakomity głos, aranż trochę za gęsty, ale generalnie ok - dodał Adam Sztaba. Sporo zamieszania narobił kolejny zespół Pewex. Utwór Dziunia to polska propozycja nawiązująca do znanego I Like To Move It Reel To Real. Publiczność była kupiona, ale sędziowie bez litości. Tylko Elżbieta Zapendowska była na tak.

W programie Must Be The Music zaistnieli też zawodowcy. Sandaless to grupa założona w 1997 roku i mająca na swoim koncie trzy płyty. - To jest efektowne, ale sporo mamy takich zespołów. Chciałabym, żeby było w tym coś innego, oprócz tego łomotu - nie doceniła występu Kora. - Fajna, nietuzinkowa rytmika, gratuluję - podsumował Sztaba. Sandaless przeszli do kolejnego etapu.

Kolejny odcinek Must be The Music 6 już 6 października 2013 o 20.00 w Polsacie.

Autor: mkusy

Zdjęcia: www.polsat.pl

Publikacja: 29.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
8. edycja Must Be The Music jesienią w zmienionej formule! [WIDEO]
8. edycja Must Be The Music ...

Pod koniec czerwca ruszyły nagrania do ósmej edycji najpopularniejszego obecnie talent-show w Polsce, czyli programu Must Be The Music. Nowa struktura programu ma postawić mocniej na castingi, kosztem odcinków na żywo.

W Must Be The Music 8 będzie piąty juror!
W Must Be The Music 8 ...

Do Must Be The Music 8 dołączy piąty juror! Do Kory, Piotra Roguckiego, Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby dołączy ponoć kolejna znana gwiazda. Kto zostanie nowym jurorem w Must Be The Music?