szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

MUST BE THE MUSIC 6: Kto przeszedł dalej?

Must Be The Music 6, ostatni castingowy odcinek talent show w Polsacie. Co się wydarzyło w siódmym odcinku Must Be The Music? Kto śpiewał w kolejnym odcinku Must Be The Music 6? Kto przeszedł do kolejnego etapu, a kto odpadł z programu?

Tagi: mbtm, must be the music, must be the music 6, must be the music 6 co się wydarzyło, must be the music co w siódmym odcinku, must be the music relacja, odcinek must be the music kto śpiewał

MUST BE THE MUSIC 6: Odcinek 06.10.2013. Co się wydarzyło? Relacja z odcinka

Polscy Gregorianie - Mistic przeszli do kolejnego etapu w poprzednich odcinkach

fot: www.polsat.pl

Must Be The Music 6 w Polsacie. Ostatni castingowy odcinek show obfitował w wielkie emocje. Co się wydarzyło w siódmym odcinku Must Be The Music 6? Kto odpadł w ostatnim odcinku Must Be the Music 6? Kto zachwycił jury w ostatnim castingowym odcinku Must Be The Music?

Zmagania rozpoczął Marcin Nowak z Warszawy. Mimo młodego wieku, Marcin jest nauczycielem śpiewy i emisji głosu. - Młoda Ela Zapendowska - określił go Maciej Rock. Uczestnik zaśpiewał swój utwór Przebudzenie i... nie zachwycił jury! - Wszystko tu jest takie lekkopółśrednie - określiła jego występ Elżbieta Zapendowska. - Piosenka o niczym - dodał Łozo. Cztery razy nie i Marcin nie idzie dalej. Atmosferę podgrzali Górale z Łącka. Góralszczyzna pomieszana z włoską, tradycyjną pieśnią Bella Ciao. - Trochę się wynudziłem. Chciałbym żebyście mnie złapali tam gdzie nie wolno i mi to urwali, a tak szału nie ma - komentował Łozo. Tylko lider Afromental był na nie, i dzięki trzem głosom na tak, folkowcy z Kapeli Ciupaga idą dalej.

Jednym z największych wydarzeń castingowego odcinka był występ 16-letniej Anety z Pułtuska. Młoda wokalistka brawurowo wykonała arię z opery Giacomo Pucciniego. Cztery razy tak! - Nie do wiary, ty masz 16 lat? - dopytywała Kora - Jesteś cudna, coś nie z tej planety! Szczęśliwa Aneta być może zaśpiewa w kolejnych odcinkach na żywo w MBTM. Kolejny zespół Vino zagrał siarczystego rocka i wykonał Every You And Every Me z rep. Placebo. Tylko Łozo miał obiekcję co do wiernego odtworzenia utworu - Mogę sobie kupić płytę oryginalnego bandu. Reszta na tak i Vino płynie dalej.

Jednym z najsympatyczniejszych uczestników Must Be The Music okazał się Piotr, który przyjechał z utworem Skaldów Dopóki jesteś. Piotr zadedykował piosenkę swojej żonie. - Bardzo lubię romantycznych mężczyzn, fajnie zaśpiewane, stara szkoła - oceniała Elżbieta Zapendowska. - Zazdroszczę pana żonie takiego męża - komplementowała Kora. - Ja takich rzeczy nie szukam, ale jest pan sympatyczny - dodał Łozo. Pan Piotr ma szansę błysnąć w finale.

W ostatnim castingowym odcinku zaprezentowali się kolejni folkowcy. Drewutnia z Krężnicy Jarej pod Lublinem. Zespół opracowuje i stylizuje wschodnie brzmienia. Jurorzy docenili inwencję Lublinian i przepuścili Drewutnię do kolejnego etapu. Rzutem na taśmę w kolejnym etapie znalazła się także Jolanta, która wykonała klasyk Janis Joplin Me And Bobby McGee. - Barwę masz genialną, dozowałaś chrypę, serwowałaś rarytasik, super - komplementował Łozo.

Black Velvet Alany Miles wykonała kolejna wokalistka na scenie Must be The Music. - Trochę za głośno, za dynamicznie. Mogłaś nam to inaczej zaserwować - oceniał Adam Sztaba. Na szczęście tylko on był na nie.

Prawdziwe piekło rozpętał duet Disco Attack. Panowie zachęcali publiczność do zabawy i wykonali karkołomne Niech Żyje Wolność. Gorące wykonanie nie pomogło. - Chłopaki, może to tak ma być, ale... - oceniała Elżbieta Zapendowska. - Straszliwie fałszujecie - podsumowała Kora - Nie wolno tak nieludzko fałszować. To zespół Boys śpiewa to genialnie.

Ku zdziwieniu prowadzących i jurorów w MBTM pojawił się zespół zawodowy, znany od wielu lat Babsztyl. Zespół wykonał piosenkę w gwarze warmińskiej. - Warsztat, umiejętność grania i śpiewania, szacunek i ode mnie tak - komentował Adam Sztaba. Cztery razy tak i utytułowany Babsztyl idzie dalej.

Post hardcore i metal - to gatunki, w których specjalizuje się ukraiński To Leave A Trace, kolejny uczestnik castingów MBTM. - Krzyczcie, krzyczcie kobiety, tam musi się stać porządek na tej Ukrainie - oceniała Kora. Całe jury było pod wrażeniem i Ukraińcy mają szansę zaistnieć w polskim talent show.

Po występie To Leave A Trace, jurorzy wyznaczyli uczestników do występów na żywo. na pewno zaśpiewają m.in.: Maciej Czerwiński, Kasia Zaremba, Anna Jenczarek, Chwilka Małolaty, Mistic i Be My, Ewa Lewandowska, Patrycja Nowicka, Lilianna Iżyk, Aneta Rzewnicka, a także Jakub Kusior, Łukasz Szczepanik, Pajujo, Pora Wiatru, Studio Sztama, Babsztyl oraz Roots Rockets.

Kolejny półfinałowy odcinek Must Be The Music 6, tym razem na żywo już 20 października 2013 w Polsacie o 20.05.

Autor: mkusy

Zdjęcia: www.polsat.pl

Publikacja: 13.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
8. edycja Must Be The Music jesienią w zmienionej formule! [WIDEO]
8. edycja Must Be The Music ...

Pod koniec czerwca ruszyły nagrania do ósmej edycji najpopularniejszego obecnie talent-show w Polsce, czyli programu Must Be The Music. Nowa struktura programu ma postawić mocniej na castingi, kosztem odcinków na żywo.

W Must Be The Music 8 będzie piąty juror!
W Must Be The Music 8 ...

Do Must Be The Music 8 dołączy piąty juror! Do Kory, Piotra Roguckiego, Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby dołączy ponoć kolejna znana gwiazda. Kto zostanie nowym jurorem w Must Be The Music?