szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

MUST BE THE MUSIC: Będzie kolejna edycja! Jesienią w Polsacie

Must Be The Music 8 jesienią w Polsacie! Prowadzący Must Be The Music potwierdzili w ostatnim odcinku, że ruszają castingi do kolejnej edycji programu. Polsat pokaże je w jesiennej ramówce stacji. Jak się dostać na casting do Must Be The Music?

Tagi: mbtm nowe odcinki, must be the music, must be the music 7, must be the music 8, must be the music 8 casting, must be the music 8 polsat

MUST BE THE MUSIC: Będzie kolejna edycja! MUST BE THE MUSIC 8 jesienią w Polsacie

Będzie 8. edycja Must Be The Music

fot: www.polsat.pl

Must Be The Music jesienią ponownie w Polsacie! Stacja rusza z internetowym pre-castingiem. Decyzję ogłosili podczas półfinałowego odcinka Paulina Sykut i Maciej Rock. Jak dostać się do programu Must Be The Music 8?

Talent show Polsatu to jeden z najpopularniejszych tego typu programów w historii polskiej telewizji. Trwa właśnie 7. edycja show, a przez sito eliminacji przeszły dziesiątki tysięcy artystów. Wśród wygranych znaleźli się także Ci, którzy później z wielkim powodzeniem zaistnieli na polskim rynku muzycznym: Enej oraz LemON. Trwa właśnie siódma edycja, w której po raz pierwszy jurorem jest Piotr Rogucki, który zastąpił Wojtka Łozo Łozowskiego.

Co trzeba zrobić, by dostać się do programu? Na razie rusza pre-casting internetowy. Należy wysłać swoje demo oraz krótką wizytówkę na adres: casting@mbtm8.pl. Format demo dowolny: mp3, mp4, czy link do YouTube.

Obecnie trwają półfinały Must Be The Music 7. W finale, dzięki głosom widzów, już na pewno pojawią się Piękni i Młodzi oraz Sachiel.

Autor: KusyM

Zdjęcia: www.polsat.pl

Publikacja: 27.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
8. edycja Must Be The Music jesienią w zmienionej formule! [WIDEO]
8. edycja Must Be The Music ...

Pod koniec czerwca ruszyły nagrania do ósmej edycji najpopularniejszego obecnie talent-show w Polsce, czyli programu Must Be The Music. Nowa struktura programu ma postawić mocniej na castingi, kosztem odcinków na żywo.

W Must Be The Music 8 będzie piąty juror!
W Must Be The Music 8 ...

Do Must Be The Music 8 dołączy piąty juror! Do Kory, Piotra Roguckiego, Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby dołączy ponoć kolejna znana gwiazda. Kto zostanie nowym jurorem w Must Be The Music?