szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kim tak naprawdę jest ojciec Anki Sajno?

NA KRAWĘDZI 9 maja 2013: Co wydarzy się w 11. odcinku serialu?

Emisja kolejnego, 11. odcinka serialu Na krawędzi już 9 maja o godzinie 22.00, na antenie stacji Polsat. Z tygodnia na tydzień akcja serialu zaczyna nabierać tempa. Z premierowego odcinka dowiecie się, kim tak naprawdę jest ojciec Anki Sajno!

Tagi: emisja 9 maja 2013, na krawędzi, na krawędzi kiedy emisja, na krawędzi kiedy powtórki, na krawędzi o czym będzie serial, na krawędzi polsat, na krawędzi powtórki, na krawędzi streszczenie odcinka, polsat, serial na krawędzi

NA KRAWĘDZI 9 maja 2013: Co wydarzy się w 11. odcinku serialu?

Kim jest ojciec Anki Sajno? Jaką straszną tajemnicę skrywa Marta?

fot: facebook.com/pages/Na-Krawędzi/

Co wydarzy się w jedenastym odcinku serialu Na krawędzi?

Mecenas Niemczyk nie pojawił się na umówionym spotkaniu z Martą Sajno. Policja powiadomiona o jego zniknięciu znajduje niebawem samochód mecenasa. Po raz kolejny Marta Sajno musi zwrócić się z prośbą do Tomka. Kamiński postanawia pomóc jej w odnalezieniu mecenasa. Jednocześnie Karski informuje Martę o tym, że Niemczyk zabezpieczył się na wypadek, gdyby zdarzyło mu się coś złego. W przypadku jego zniknięcia wszystkie informacje o okolicznościach gwałtu na Marcie mają wyjść na jaw.

Andrzej, który przeszukuje dom mecenasa Niemczyckiego trafia na otwarty sejf. Niestety po wyjściu z budynku zostaje postrzelony przez nieznanego sprawcę. Z pomocą przychodzi mu Tomek, który próbuje trafić w samochód z bandytami. Sprawcy oddalają się, jednak na miejscu zdarzenia pozostają bardzo ważne dowody. Jeden z policjantów wręcza Tomkowi łuski z broni, z której oddano strzały i pewną rzecz, która z pewnością należała do jednego z bandytów: gumę do żucia.

Kamiński wpada na pewien pomysł. Podejrzewa, że ojcem Anki może być jeden z mężczyzn, który napadli na nich przed domem Niemczyka. Dlatego oddaje wszystkie dowody do laboratorium. Otrzymane wyniki badań DNA porównuje z wynikami Anki. I tym razem intuicja go nie zawodzi. Mężczyzna, która strzelał do Andrzeja, a wcześniej zabił dwie podopieczne fundacji La Liberta, jest ojcem Anki Sajno.

Kiedy premiera 11. odcinka Na krawędzi? Kiedy powtórki serialu?

Kolejny, 11 odcinek popularnego serialu kryminalnego Na krawędzi będzie można obejrzeć na antenie stacji Polsat 9 maja 2013 o godzinie 22.00. Dla fanów, którzy nie obejrzą serialu w czwartek, Polsat wyemituje powtórkę w najbliższą niedzielę, 12 maja 2013 o godzinie 23.00.

Obejrzyj zwiastun jedenastego odcinka serialu Na krawędzi.
Autor: Monika P.

Zdjęcia: facebook.com/pages/Na-Krawędzi/

Publikacja: 09.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
NA KRAWĘDZI odc. 9.: Czy odnajdzie się porwany chłopak Anki Sajno?
NA KRAWĘDZI odc. 9.: Czy odnajdzie ...

W kolejnym, dziewiątym odcinku serialu Na krawędzi Marta i Anka będą próbowały odszukać Mayera. Anka bardzo przeżywa zniknięcie swojego chłopaka. Marta wie kto soi za tym porwaniem i będzie musiała wymyślić jakiś ...