szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz, co wydarzy się w 4 odcinku serialu NA KRAWĘDZI?

NA KRAWĘDZI odc. 4: Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu NA KRAWĘDZI?

Emisja czwartego odcinka serialu kryminalnego Na krawędzi odbędzie się 21 marca 2013 o godzinie 22.00 na antenie stacji Polsat. Już dziś zdradzamy, co wydarzy się w czwartym odcinku popularnego serialu kryminalnego! Chcesz wiedzieć, kiedy będzie można obejrzeć powtórki serialu Na krawędzi?

Tagi: emisja 21 marca 2013, na krawędzi, na krawędzi kiedy emisja, na krawędzi kiedy powtórki, na krawędzi o czym będzie serial, na krawędzi polsat, na krawędzi powtórki, na krawędzi streszczenie odcinka, polsat, serial na krawędzi

NA KRAWĘDZI odc. 4: Co wdarzy się w kolejnym odcinku serialu NA KRAWĘDZI?

Zobacz, co wydarzy się w czwartym odcinku serialu kryminalnego Na krawędzi!

fot: Polsat materiały prasowe

Kolejny, czwarty odcinek serialu Na krawędzi już 21 marca o godzinie 22.00. Chciałabyś wiedzieć, co wydarzy się w czwartym odcinku twojego ulubionego serialu? Kiedy będą emitowane powtórki czwartego odcinka Na krawędzi?

Co wydarzy się w 4. odcinku serialu Na krawędzi?

W kolejnym odcinku serialu kryminalnego Na krawędzi Dwie dziewczyny z fundacji Marty zostaną zamordowane, a kolejna dziewczyna, z ośrodka La Liberta zniknie bez śladu. Martę (Urszulę Grabowską) bardzo dotknęła śmierć Bayo (Aleksandra Szwed). Główna bohaterka obiecała dziewczynie, że ją ocali, a przyczyniła się jedynie do jej śmierci. Później okazuje się, że zabójców wpuściła do ośrodka Krystyna Janicka (Olga Bołądź), dziewczyna, której Marta kiedyś pomagała.

Wolański (krzysztof Pieczyński) zlecił zabicie Marty Protasowi (Łukasz Simlat). Zabójstwo miało wyglądać na porachunki handlarzy żywym towarem, jednak Protas postanowił zagrać po swojemu. Zabił Wolańskiego i zaproponował swoje usługi Zawadzie (Krzysztof Stelmaszyk). Przekonał sędziego, że Sajno będzie chciała przeszkodzić mu w zdobyciu tytułu sędziego Sądu Najwyższego, a on może mu pomóc.

W trakcie powrotu do domu Marta znajduje zwłoki Wolańskiego. Mimo że wiedziała z kim ma do czynienia, nie spodziewała się takiej bezwzględności. Zaczyna bać się o swoją córkę, Anię (Maria Niklińska). Strach jednak nie bierze góry nad rozumem i mimo błagań córki Marta nie decyduje się na ponowny wyjazd do Kanady. W zamian za to zapewnia córce ochronę i dalej realizuje swój plan. Pomaga jej oczywiście Tamara (Maja Hirsch), która zdradza jej, że Zawada jest bankrutem a jego żona jest narkomanką i hazardzistką. Czy Marta wykorzysta tę informację przeciwko Zawadzie, czy będzie starała się ocalić Sylwię (Joannę Kulig), żonę Zawady?

Kiedy emisja 4. odcinka Na krawędzi? Kiedy będzie można oglądać powtórkę serialu?

Czwarty odcinek Na krawędzi będzie miał swoją premierę 21 marca 2013 o godzinie 22.00, na antenie stacji Polsat. Jeżeli przegapisz ten odcinek, to jeszcze nic straconego. Powtórkę serialu będziesz mogła obejrzeć w telewizji w niedzielę, 24 marca 2013 o godzinie 23.00.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Polsat materiały prasowe

Publikacja: 21.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
NA KRAWĘDZI 9 maja 2013: Co wydarzy się w 11. odcinku serialu?
NA KRAWĘDZI 9 maja 2013: Co ...

Emisja kolejnego, 11. odcinka serialu Na krawędzi już 9 maja o godzinie 22.00, na antenie stacji Polsat. Z tygodnia na tydzień akcja serialu zaczyna nabierać tempa. Z premierowego odcinka dowiecie się ...