szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zdradzamy szczegóły 8. odcinka serialu NA KRAWĘDZI!

NA KRAWĘDZI odc. 8: Maciek nie jest ojcem Anki?

W kolejnym, ósmym odcinku popularnego serialu kryminalnego Na krawędzi Marta powie Maćkowi, że nie jest biologicznym ojcem Anki. Zdradzi mu też powód, dla którego od niego odeszła. Dlaczego dopiero teraz Marta odważyła się powiedzieć mu prawdę? Zdradzamy, co wydarzy się w ósmym odcinku serialu Na krawędzi.

Tagi: emisja 18 kwietnia 2013, na krawędzi, na krawędzi kiedy emisja, na krawędzi kiedy powtórki, na krawędzi o czym będzie serial, na krawędzi polsat, na krawędzi powtórki, na krawędzi streszczenie odcinka, polsat, serial na krawędzi

NA KRAWĘDZI odc. 8: Maciek nie jest ojcem Anki?

Marta Sajno i Maciek

fot: Materiały Prasowe

Kolejny, ósmy odcinek popularnego serialu kryminalnego Na krawędzi będzie miał swoją premierę w najbliższy czwartek, 18 kwietnia o godzinie 22.00. Chcesz już dziś dowiedzieć się, co wydarzy się w ósmy odcinku serialu? Specjalnie dla ciebie uchylamy rąbka tajemnicy :) Obejrzyj też zwiastun 8. odcinka serialu Na krawędzi.

Co wydarzy się w 8. odcinku serialu Na krawędzi?

W ósmym odcinku serialu Na krawędzi na Martę Sajno czekają niestety nowe kłopoty. Prokurator Frydrych zagrozi jej aresztowaniem pod zarzutem upozorowania porwania własnej córki. Tomkowi uda się jednak odwieść go od tego zamiaru. Na Martę czekają jednak kolejne kłopoty. W jej mieszkaniu pojawia się Maciek, ojciec Anki. Marta będzie musiała mu wyjaśnić, że niestety nie jest biologicznym ojcem jej córki. Marta odkryje przed nim jeszcze jedną, wstrząsającą tajemnicę. Powie mu, dlaczego dwadzieścia lat temu odeszła od niego, nie zostawiając żadnej wiadomości.

Po rozmowie z Maćkiem na Martę czeka dobra wiadomość. Protas, któremu obiecała pieniądze na leczenie chorego syna, dowiaduje się, że za porwaniem jej córki stoi Niemczyk. Dodatkowo naprowadza ją na ślad grupy przestępczej, którą kiedyś mecenas bronił przed sądem. Marta umawia się na spotkanie z Niemczykiem, który stawia jej ultimatum. Albo Marta zamknie interes i wyjedzie z kraju, albo on skrzywdzi jej córkę.

Czy Marta zawiadomi policję? A może postanowi sama zawalczyć o córkę?

Kiedy i gdzie emisja serialu? Kiedy będzie można obejrzeć powtórki?

Kolejny, ósmy już odcinek popularnego serialu kryminalnego Na krawędzi będzie miał premierę 18 kwietnia 2013 roku o godzinie 22.00, na antenie stacji Polsat. Jeżeli nie będziesz mogła obejrzeć odcinka serialu w czwartek po 22.00, możesz oczywiście obejrzeć powtórkę, która w Polsacie będzie miała swoją emisję w niedzielę, 21 kwietnia 2013 o godzinie 23.00.

Nie możesz się doczekać kolejnego odcinka swojego ulubionego serialu? Obejrzyj zwiastun 8 odcinka Na krawędzi.
Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 17.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
NA KRAWĘDZI 9 maja 2013: Co wydarzy się w 11. odcinku serialu?
NA KRAWĘDZI 9 maja 2013: Co ...

Emisja kolejnego, 11. odcinka serialu Na krawędzi już 9 maja o godzinie 22.00, na antenie stacji Polsat. Z tygodnia na tydzień akcja serialu zaczyna nabierać tempa. Z premierowego odcinka dowiecie się ...