szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Przeczytaj, co wydarzy się w 9. odcinku serialu NA KRAWĘDZI!

NA KRAWĘDZI odc. 9.: Czy odnajdzie się porwany chłopak Anki Sajno?

W kolejnym, dziewiątym odcinku serialu Na krawędzi Marta i Anka będą próbowały odszukać Mayera. Anka bardzo przeżywa zniknięcie swojego chłopaka. Marta wie kto soi za tym porwaniem i będzie musiała wymyślić jakiś sposób, żeby wydostać chłopaka z rąk porywaczy. Czy jej się to uda?

Tagi: emisja 25 kwietnia 2013, na krawędzi, na krawędzi kiedy emisja, na krawędzi kiedy powtórki, na krawędzi o czym będzie serial, na krawędzi polsat, na krawędzi powtórki, na krawędzi streszczenie odcinka, polsat, serial na krawędzi

NA KRAWĘDZI odc. 9.: Czy odnajdzie się porwany chłopak Anki Sajno?

Anka Sajno jest załamana porwaniem swojego chłopaka, Mayera.

fot: Materiały Prasowe

Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu kryminalnego Na krawędzi?

Mimo że Marta (Urszula Grabowska) wie, kto stoi za porwaniem Mayera (Robert Koszucki) to nie zna miejsca jego przetrzymywania. Anka (Maria Niklińska) jest załamana zniknięciem swojego chłopaka. Marta chce ulżyć córce w cierpieniu i dlatego bierze sprawy w swoje ręce. Najpierw zwołuje konferencję prasową i prosi o jakiekolwiek informacje na temat porwania Mayera. Osoba, dzięki której uda się odnaleźć chłopaka otrzyma dwa miliony złotych od fundacji La Liberta.

Po konferencji Marta Sajno dzwoni do Niemczyka (Mariusz Bonaszewski) i daje mu trzy dni na uwolnienie Mayera: Na twoim miejscu wypuściłabym Mayera. I to natychmiast. Zadajesz się z szumowinami, sprzedadzą cię za jedną dziesiątą tego, co zaproponowałam. Czy ten argument przekona Niemczyka?

Niestety na horyzoncie pojawia się widmo nowych problemów. Marta nie wie jeszcze, że to Leszczyński (Piotr Fronczewski) od lat wydaje Niemczykowi rozkazy. To on, prezes Leszczyński, twardo obstaje przy tym, żeby zmusić Martę do wyjazdu z kraju. Zaznacza jednak, że jej córce nie może spaść włos z głowy!

Czy porywacze wypuszczą Mayera jeszcze w tym odcinku? Jak dalej potoczy się rozgrywka Marty z Niemczykiem?

Kiedy będzie można oglądać 9. odcinek serialu? Kiedy powtórki serialu?

Dziewiąty odcinek serialu Na krawędzi będzie miał swoją emisję na antenie stacji Polsat 25 kwietnia 2013 roku o godzinie 22.00. Nie będziesz mogła obejrzeć odcinka serialu w czwartek o 22.00? Polsat wyemituje powtórkę w niedzielę, 26 kwietnia 2013 o godzinie 23.00.

Nie możesz się doczekać dziewiątego odcinka serialu Na krawędzi? Obejrzyj zwiastun.
Autor: Monika P.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 24.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
NA KRAWĘDZI 9 maja 2013: Co wydarzy się w 11. odcinku serialu?
NA KRAWĘDZI 9 maja 2013: Co ...

Emisja kolejnego, 11. odcinka serialu Na krawędzi już 9 maja o godzinie 22.00, na antenie stacji Polsat. Z tygodnia na tydzień akcja serialu zaczyna nabierać tempa. Z premierowego odcinka dowiecie się ...